Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С колко предавки е тази кутия?


m_g

Recommended Posts

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=10563388

С колко предавки е показаната на снимките кутия? Според колегата, който ми я даде, е с 5. Даде ми я със всичките механизми за управление. Там из албума се вижда и на какво бих могъл да я сложа. Последно палих въпросното возило преди Нова година. След половин година без пипане - запали без никакви проблеми.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D Благодаря! Няма такъв подарък! Изглежда чудесно, няма забележими на ръка луфтове... А колегата каза, че скоро преди колата да изгори, я е възстановил с нови ръкави. Дори изглежда красиво!

Днеска ми е ден! Верно - скапах се от мъкнене, ама половин Шкода да се пренесе не е малко.

viewtopic.php?f=27&p=138628#p138628

Там съм писал с какво още се сдобих.

Тази година ще правя Варшавата, пък за догодина... Ще видим.

 

PS: 15.02.09. То бива да забравям, ама чак пък толкова?! Виждал съм много пъти 4-степенна и на живо, и на картинка. Виждам предния капак на тая кутия какъв е подозрително издут и пак не включвам. И колегата ми казва - аз пак си се съмнявам. Просто не ми се вярваше, че ще се сдобия с 5-степенна по такъв приятен начин. А на всичкото отгоре имам плакат с разрез на 130 на стената. :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328614&pid=10563388

С колко предавки е показаната на снимките кутия? Според колегата, който ми я даде, е с 5. Даде ми я със всичките механизми за управление. Там из албума се вижда и на какво бих могъл да я сложа. Последно палих въпросното возило преди Нова година. След половин година без пипане - запали без никакви проблеми.

Поздрави!

 

Може да я познаеш по допънителния фланец от зад на капака...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.