Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата


biser.or

Recommended Posts

Здравейте, колеги

 

Отдавна бърникам из този форум и се каня да се регистрирам и сега, след като най-накрая го направих, реших да започна с представяне. Казвам се Милен и съм юрист. В момента работя като юрисконсулт, но поддържам близки отношения и с 2-3 адвокатски кантори, включително такива с голяма практика в "катаджийски" дела. Ако /недай боже/ някой има проблеми ще помагаме с каквото можем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • stenly

    2

  • yohi

    2

  • skodko

    2

Най-много писали в темата

Обичам да ходя по стадионите да викам :) , да пия бирички smile159 да играем футбол smile117 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Ми хайде и аз да се представя :) Казвам се Николай - всички ми викат Ники, с изключение на 2 годишния Мони, който ми вика Нини (т.е. и на Нини се обръщам) завършил съм право семестриално, предстоят ми държавни изпити.Занимавам се с търговия със сребърна бижутерия на едро, но ако някой има интерес може и на дребно.Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Айде и аз да се представя!Мирослав от Пловдив - инженер по топлотехника.В момента проектирам съдове от неръждаема стомана - предимно за винарски изби.До скоро работих с Дидо - голямото момче и малък "фен на шкода"(3 броя в гаража му).Човекът,който ме запали по тази марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

айде малко инфо и от мен. ако на някои ваш познат му покажете, че ШКОДА е колата и реши да я хвърли, аз съм човека, имам фирма, занимаваща се с вторични суровини(скрападжия). иначе уча във ВФУ варна мениджмънт международния бизнес. шматкам се из цялта страна, режем и мачкаме каквото доиде smile150 0887992141 надявам се да съм полезен някога и на някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така сте тръгнали нека и аз да кажа нещо

Име: Владимир

Години: 23

Екс професия: Продавач консултант IT сектор и Едра бяла сектро в Техномаркет град: София град: Стара Загора

Сегашна професия: Шофьор, охрана и личен асистент на БГ изпълнител, студент

Бъдеща професия: Служител в НСО (с много късмет разбира се и постоянство)

Живущ: Град Стара Загора от 4 години в град София

Хоби : Шофьорлък :-) Актьорско майсторство ;-)

Семейно положение: Обвързан (за момента) :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.