Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата


biser.or

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 158
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • stenly

    2

  • yohi

    2

  • skodko

    2

Най-много писали в темата

Аз съм си гимназист още,след няколко месеца абитуриент.От време на време работя в Булсатком в Пловдив и околия,така че ако видите това лице да сглобява антена да знаете и да се обаждате smile168 smile159

post-1856-138453069423_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз да се добавя.Аз съм завършил строителен техникум в Сливен,сега съм студент икономика в УНСС и работя в СОТ 161 в София.Ако на някой мога да помогна със всичко свързано със СОТ и обективно мнение може да ме пита.Аз съм насреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Работя във фирма за внос и дистрибуция на суровини за производство на бои и лакове, малко химия за хранително-вкусовата промишленост и PVC, като суровина за производителите на профили за дограма, щори и тЪрби.

Баща ми и брат ми имат фирма за геоложки проучвания, сондажи, хидро-геология. Ако някой реши да си строи къща, баща ми и брат ми са действащите лица преди началото на изкопните работи. Все пак трябва да се види върху какво ще се строи тази къща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По професия съм техник-телекомуникации,завършил техникума по електроника Джон Атанасов в Стара Загора.Работя в КейбълТЕЛ като такъв.Карам задочно за инженер по телекомуникационна техника и технологии в ТУ-Габрово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така съм нов =D> па да взема и аз да се похваля :smt032

По ходене в Студ. град съм Геофизик но се занимавам с продажба и ремонт на "Багери" ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да се вкюча и аз:

 

Аз завърших "Агрономство" в "Тракийския университет", преди 3 години и сега работя като "Ефирен оператор" в Бургаска телевизия "Tv-Mix".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Препитавам се,като шофьор-доставчик,завършил съм Т.Е."В.Пик" разбирам малко чешки език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Аз съм отскоро в този хубав форум и досега пиша само за проблеми :)

 

Работя като ИТ в международна спедиторска компания

Хобита- планинско колоездене, сноуборд, фитнес, бокс, отскоро и Шкода Октавия:)

 

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами и аз да се представя: работя в куриерска фирма-международен шофьор-возиме от и за Германия,Холандия,а като съм в България през вечер Варна-София-Варна,абе както се казва''Гъз път да види'' smile103 smile182

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колеги,

 

Поради това, че в момента имаме две теми по почти един и същ въпрос реших да ги пообединя. Става въпрос за "Списък с телефони" и "Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата". Съответно събрах информацията от двете теми в един Excel документ и мисля да отворя нова тема където да се поддържа актуалния списък. Сегашните теми няма да се трият, но те сами ще си "потънат".

 

НО! Преди да го направя искам да дам възможност на тези които НЕ ИСКАТ информацията за тях да се побликува (име, работа/занимание, местоживеене, телефон - всички или част от информацията) моля да пишат тук или на лични.

 

Искам да подчертая, че цялата събрана информация е САМО от двете споменати теми.

 

Поздрави,

PRR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя във фирма, занимаваща се с внос и сервиз на медицинска апаратура и измервателни апарати (повече от които представа си нямам как действат :D )

също така събирам Diecast автомобили в мащаб 1:18 (ако има интерес мога да кача снимки)

пия бира, гледам Формула 1 - фен съм на McLaren. Футбол рядко, от време на време посещавам мачове на Левски но не съм запален. Имам златен ретривър. друго не се сещам какво да добавя, освен една снимка:

p1040740e.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По образование съм икономист и в момента работя в консултантска фирма - занимавам се предимно с икономически анализи.

Иначе съм луд по сноуборда и маунтинбайка (ХС) - Ако някой изскочи с идеи за каране - аз съм за!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Строителен инженер съм, завърших преди 6(почти) години ВИАС. От тогава работя в сферата на строителството на жилищни сгради. Ако някой иска да строи, да прави ремонт или каквото и да е друго свързано със строителството да пита. Иначе в момента следвам финанси в УНСС, нямам намерение да ставам финансист, просто са ми интересни и за това уча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам.

По образование съм икономист, завършил съм УНСС. :lol:

Сега имам счетоводна къща, решаваме данъчни и счетоводни проблеми на малки и средни фирми...

Тук има повече подробности: www.rm-consult.net smile178

 

Ако мога да съм полезен на някой, ще се радвам да помогна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен ! По образование съм ландшафтен архитект ( демек озеленител,градинарка :) ) По призвание съм архитект: проектирам,изчератвам и т.н архитектурни проекти. :) По душа съм купонджийка ,обичам да организирам събития и срещи и танцувам латино танци ! :roll: smile140

\:D/ Ако мога да съм полезна моля пишете или звънете.

От коли не разбирам много.....да не кажа ХИЧ ! smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз съм студент.Уча право в Русенски университет "Ангел Кънчев".Все още не съм навлязъл достатъчно в материята,но все пак ще се радвам да съм полезен до колкото мога :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз да се представя завършил съм икономика, МИО в Стопанска академия гр.Свищов,занимавам се с търговия на мобилни телефони, компютри и скутери, ако мога да бъда полезен 0886849618

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Завършил съм гимназия Иван Апостолов с профил ИТ (уж), за сега с ученето сме до там. В момента се изявявам като продавач. Преди това съм бил шеладжия и съм работил в компютърна фирма - асемблиране и поддръжка. Електротехниката и компютрите са ми хоби, и мога там с нещо да помогна евентуално. Иначе най-добре се оправям със задномоторни спортни бараки, и обръщането на бирички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ха дано догодина да завърша МЕИ-то във Варна специалност "комуникации". Хобитата ми са радиолюбителството и еърсофт, така че ако имате някви проблеми с радиостанции или ви трябва реплика на някое оръжие (да вземета акъла на някой) може и да мога да ви помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз извършвам сервизна дейност и продажба на части за Шкода, продажба на рибарски и ловни аксесоари и боеприпаси, газови и ловни. Васил 0898492028

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.