Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата


biser.or

Recommended Posts

Аз съм лекар по Физикална медицина и рехабилитация.Дано на никой не му се налага лекарска помощ...но ако има нужда съм насреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • C2H5OH

    2

  • skodko

    2

  • siromaha

    2

Най-много писали в темата

До "ВСИЧКИ" - Интересна тема :) Аз от 7 години пиша автомобилни застраховки на ЗД "Бул Инс" АД. Ако на някой Колега от форума му трябва автомобилна застраховка - да свирка. Естествено - за колеги от форума на "Skoda" Обещавам интересни цени! Иначе съм завършил средно образование "Електротехника" и полу-висше (бакалавър) "Мениджмънт". По стечение на обстоятелствата съм бил личен шофьор. Карал съм и по-нагло - Маршрутка (29-ка) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

идеята за професиите е перфектна.аз тая година завършвам средното си образувание със специалност електрообзавеждане,но работя във фирма за производство на печатни платки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Програмист + дизайнер = уеб дизайнер.

 

Съдружник съм в софтуерна фирма в Стара Загора и рекламна агенция в Бургас. Правим софтуер за недвижими имоти, складов софтуер, спорт софтуер, агро софтуер и уеб сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завършил съм История, но никога под някаква форма не съм практикувал. Изкарвам си хляба като асемблатор, продавач-консултант, поддръжка на мрежи в компютърна фирма. С Шкодата съм сравнително от скоро, но от ден на ден се убеждавам, че си е заслужавало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завършил съм ФКСУ(Компютърни Системи и Управление) в ТУ-София.

Работя във R&D отдела на фирма занимаваща се с разработка, производство и инженеринг на телекомуникационна техника.

Занимавам се основно с хардуер и софтуер, базиран на Atmel AVR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Сега завършвам средното си образование, профил Информационни технологии (от математика хабер си нямам :oops: :) А професията ми в момента е риболовец (при това най добрия) :lol:

Поздрави на колегите от бранша, и успех с човъркането занапред ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се отбележе и аз.

По образование - компютърен инженер, а в момента се занимавам с изготвяне на архитектурни проекти, 3D и 2D. Музикант по призвание(бас китара) - 6години стаж в Биг Бенд Благевград и доста международни награди с Представителен Китаро-Мандолинен Оркестър Благовград.

Известен стаж в Car audio.

Ако на някой му трябва консултация относно изготвяне на проект за сграда или за звук в автомобилът си аз съм насреща.

 

Темата е страхотна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Aз имам малък сервиз и таксита Шкоди разбира се.Мога да ви ремонтирам колата , или да ви кача на някое тахи ако мн.сте я закъсали :)Иначе по образование съм Винсажийче икономист,но с това едвали бих могъл да съм ви от помощ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Аз виждам темата малко късно, но все пак да се включа -

машинен инженер-двигатели,автомобилна техника и транспорт, но не съм го практикувал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е хубаво ама да се систематизира в едно!

 

Всяко начало е трудно!

 

Аз работя като обслужващ персонал във фирма за сигурност и охрана...трудно човек се справя като е на крачка от другата страна!

 

http://www.gpscontrol.biz/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брейй, май само аз не съм писал тука :lol: .

 

Аз не се занимавам с нищо сериозно :roll: . Втора година студент съм в УНСС (след утре може и да съм трета, ама малко е божа работа smile126 ), специалност "Икономика на съобщенията" - ето, съобщавам ви, че уча в УНСС (разбирам си от специалността ;) ). Освен да се правя на тунингист, обичам да се правя и на г*з по нощните заведения из студ. град :oops: . Така че не мисля, че бих бил полезен на някого с нещо :mrgreen: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Похвално начинание. smile119

 

От 7 години работя в лизингови компании.

Логистик съм. Организирам документално регистрацията на МПС в КАТ и КТИ (Контролно Техническа Инспекция кем Министерство на Земеделието и горите - регистрират всичката земеделска и горска техника).

 

Преди това 4години във верига "гуми центрове"-все още имам приатели и там.

 

 

За София ще помагам с каквото мога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм машинен инженер, от 3 години работя като конструктор, на неръждаемо уборудване за хранителновкусовата промишленост, предимно мандри, винпроми, захарни изделия и т.н., малко съм работил и като конструктор на обзавеждане на барове, дискотеки, ресторанти, това включва маси, хладилници, бар плотове, дивани, столове и т.н., а сега конструктор на каквото си поръча клиента от резервоари до пеики, маси, стълби и каквото ви доиде на ум предимно от нераждавеика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт от мен...

 

От скоро имам цех за алуминиева и PVC дограма. Нов съм в тази сфера, но съдружникът ми има 7-годишен опит.

 

...

 

П.С. Все още не поставяме дограма на Шкоди, но и това ще стане :) :) :)

 

PRR: Часта която е за раздел реклама е махната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се представя, като най "пресен" във форума, но просто късно го открих.

Първото ми висше образование е "Инженерна Физика", покрай него се занимавам със системи за пожароизвестяване, видеонаблюдение, СОТ, контрол на достъп и работно време, и проектиране и иззграждане на всякакъв вид електрически схеми. Любителски много обичам да програмирам, малко се напъвам и във уеб дизайна но там има много да изчета. Като студент имам 3 години стаж в автоаларми и Car HI-FI. (но не рова фабийката, защото ще ми отпадне гаранцията, ах само да минат двете годиниииииииииииии)

 

Второто ми висше е "Счетоводство и контрол" но него засега го практикувам по-слабо, защото засега в БГ няма много пари във счетоводството. Харесвам си го, защото и счетоводството е точна наука, но някак си в инженерството има повече творчество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами привет и от мен към момента съм семестриално завършил Финанси във ВИНС-а и от около година Работя като Кредитен Консултант Бизнес Клиенти в МКБ Юнионбанк клон Варна. Ако сте фирма и ви трябват пари ПРИ МЕН !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

А и забравих да спомена във всяко свободно време с едно приятелче чукаме авто тенекии в един наш гараж. Готов съм да помагам за всякакви дреболий по купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Сега и аз да кажа с кво занимавам, учил съм промишлена естетика и дизайн в електрониката в училище. В момента съм студент ЕЕЕО (Електроенергетика и електрообзавеждане) в ТУ-Варна :). Имам представа от звукозапис и същия софтуер (адоб аудишън). Работя като експлоататор на софтуер (предимно адоб-фотошоп, флаш, каптивейт, опитвам се да работя с дриймуевър), опитвам се да се разбирам с аутокад електрикал отскоро водим съвместен живот и те първа се опознаваме. Надявам се да съм полезен с каквото мога. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Брей ква хубава тема...Имам 3 магазина за спортни стоки,алпинистка екипировка и всякакви зимни и летни спортове.Иначе по образование съм музикант...Е малко да се посмеете за моя сметка

http://www.vbox7.com/search/?vbox_q=vasil+modev

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до мен - работя в телевизия, като ефирен оператор - поддържам програмата. Ако се 'стъмни' или аз съм спал или РС-то е забило, но може да бъдете убедени, че е от компютъра или проблема е във вашия телевизор. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да се в тази прекрасна тема:

 

По професия съм геодезист и в момента работя във фирма занимаваща се с геодезия във всичките и приложни форми. Преди това работих няколко години в един от по-големите интернет доставчици в София (като денонощна ехническа поддръжка, снабдител и склададжия и за последно като техник), а по-преди това за около година, полупрофесионално карах бус в една спедиторска фирма.

 

Та тва е накратко.Ако някой има някакви въпроси ще помагам с каквото мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

здравейте колеги в момента съм студент по макроикономика а съм завършил професионална гимназия "Джон Атанасов" - програмиране така че знам по нещо и по двете направления :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз се включвам! По професия съм инженер пътно строителство,второ висше-финанси.

От 12год.се занимавам с всякакво строителство,от канализация и водопроводи до високо строителство.

Сега чакам да ме поканят да строя АЕЦ"Белене" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.