Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата


biser.or

Recommended Posts

Здравейте,Стоян от Бургас.Професия,шлосер-монтьор в бобинажен цех в Пристанището.На частно скачам на всичко-ел.,ВиК,най-вече железарски работи и мебели(каквото подаде лентата).Обичам да се занимавам с всичко-обичам да чопля неща за които се казва, че за нищо не стават и да им дам още живот.Дали затова не оставям шкодака на мира-питам аз и отговор не искам.А клуба ми вкара още тръпка и ентусиазъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • C2H5OH

    2

  • skodko

    2

  • siromaha

    2

Най-много писали в темата

По принцип съм завършил Радио и телевизия със специалност "Техник",баща ми има сервиз,ама аз не отбирам много.От година и нещо се занимавам с монтаж и сервиз на климатична техника.Така че, ако на някой не му "духа" климатика да свирка! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По диплома съм инжинер по микро елекроника. От 7 години се занимавам с климатици. Работя в Actavis като специалист Отопление вентилация и климатизация. След работ монтирам климатици до скъсване.

Ако някои го интересува нещо от този род да пита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз уча Горско стопанство в ЛТУ София, не вярвам да съм полезен на някой с тая моя професия, но все пак...................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм при компютърджиите :mrgreen: ...системен инжинер съм и се занимавам основно със сървъри (microsoft) и мрежи (cisco), а освен това с антивирусен софтуер (Panda)...та ако някой го закъса, с вируси или нещо дето мога да помагам, съм насреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Работя във фирма за внос и дистрибуция на суровини за производство на бои и лакове, малко химия за хранително-вкусовата промишленост и PVC, като суровина за производителите на профили за дограма, щори и тЪрби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм завършил икономика на търговията в УНСС (Утре Носи Съответната Сума; Училище Незавършил Студент Станал; Утре Ние ще Съсипем Света и т.н. :) )

До Април 2007 работих като Мениджър продажби във фирма за производство на хранителни добавки (билкови таблетки... не такива за фитнес-маниаци). Тъй, като фирмата е на баща ми, сами се досещате, че във семейна фирма трудно се работи.

Във момента имам собствена фирма и съм ексклузивен представител на транспортната борса Teleroute за България - www.teleroute.com .

Не, че има много с какво да съм полезен, но ако има съфорумци с транспортни фирми, то мога да им дам гратисен период за ползване на услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Кредитен инспектор в ТБ "Алианц България",а същевременно и по някоя застраховчица правя:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 години финансов ревизор в НОИ, 2 години гл. счетоводител на строителна компания, семеен бизнес - малка счетоводна кантора :D

ако имате въпроси за данъци, осигуровки и всички други подобни как да си спестите някой лев - smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз упражнявам една все още малко популярна професия в БГ - професионбален покер играч... демек вадя си хляба играейки покер и вероятно нема да съм полезен на некой, щото тия които играят с мен често губят пари :D

Но все пак ако някой го упражнява като хоби и губи мога да му дам некой съвет с който да почне да припечелва или поне да губи по-малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа... Още следвам, но вече съм четвърти курс, така че има шанс да се дипломирам като информационен брокер (не съм напълно убеден какво е това, но пък звучи добре, нали? :mrgreen: )

Иначе работя в българското издание на auto motor und sport, където съм на позицията отговорен редактор на списанието и главен редактор на онлайн-изданието (адрес: www.ams.bg) :)

Това е от мен, ако някой случайно реши че може да съм му полезен с нещо - да сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

инженер радио и телевизия

сервизен център dp service Казанлък черна техника

гаранционен сервиз Panasonic, SONY, Philips , SAMSUNG и др.

 

.... CAR AUDIO... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм минен инженер и от 18г работя във фирмата от линка http://www.lubisol.com/ - високотемпературни изолации за промишлени стъкларски пещи ( :) почти нищо общо с мините). Преди това - 3 г в Пирдоп и 5 - Кремиковци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз упражнявам една все още малко популярна професия в БГ - професионбален покер играч... демек вадя си хляба играейки покер и вероятно нема да съм полезен на некой, щото тия които играят с мен често губят пари :D

Но все пак ако някой го упражнява като хоби и губи мога да му дам некой съвет с който да почне да припечелва или поне да губи по-малко :)

 

и аз играя покер само че за удоволствие ... е загубва се понякога по някой лев ако наистина нямам късмет, амам какво да се прави :)

 

иначе съм мениджър "мултимедийни услуги" в една от новите телекомуникационни компании в БГ - Транс Телеком ЕАД. В момента започваме същинското развитие на WiMAX мрежата ни. Иначе моето звено се занимава с гласовите услуги. Работим и с "реселъри" .

Така че ако някой иска да прави пари от телефонни услуги, интернет, или VoIP може да се свърже с мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромно бих казал и аз съм машинен инженер,и проектирам осветителни тела за експлозивна атмосфера в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм аз за сега не съм никакъв уча ж соу яворов в Чирпан и работя в Евтерпа :mrgreen: и обичам да си растиквам шкодака да го базикам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

аз се занимавам с отливки - пластмасови, алуминиеви, и всичко свързано с тях - шприцформи, пресформи (и за алуминиеви джанти!), също 3Д дизайн на нови изделия, CNC програмиране, конструиране, 3Д визуализации... наскоро дори моделирах административна сграда.... Произвеждам и дюбели за термоизолации. Хоби - електроника, китара...

Абе... луд умора няма..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като жена не ровя в шкодето щот не разбирам, ама съм мноооого добър чирак :mrgreen:. През времето в което не чиракувам, работя в погребална агенция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на ВСИЧКИ!!!От нова година насам карам новата Фабия 2007-ма, но не съм си ровила още по колата.Иначе работя в банка :) ако някой го интересува кредити аз съм човека :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по колата не ровя smile177

Иначе до скоро зе занимавах с електронника (печатни платки) а сега съм при така наречените Системни Администратори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега още съм никой :mrgreen: Първи курс студент по електроника в ТУ-София.Иначе от време на време ровя и аз по шкодата,то това е естествено ;) Други интереси и хобита основно китари,рок музика,футбол и билярд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.