Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата


biser.or

Recommended Posts

  • Отговори 158
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • biser.or

    2

  • C2H5OH

    2

  • siromaha

    2

Най-много писали в темата

Та само аз ли съм пенсионер?С много неща съм се занимавал,с които у дома съм се справял,без електроника и прилежащите и неща.До преди 4 г работех като локомотивен машинист на дизелови локомотиви/затова и аватара е такъв/,но оттогава и на влак не съм се качвал.Сега монтирам агрегати за машини за проявяване на рентгенови филми и снимки,но само от месец и съвсем малко съм научил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз приципно се занимавам с асемблиране и подръжка на компютри мрежи и т.н засега работя в JTS Computers -Пловдив завършил сам Cisco "CCNA" (Cisco Certified Network Administrator) и моя милост прекъсна до там щото явно някои трябва да седне и да науче англиския като хората :roll: но още малко и ще взема си седна на задника и да запиша другите сертификати на Cisco , по средно образование съм машинен техник в Текстилното производство в точност предачни машини по висше съм специалност Туризъм, но това е беше м/у другото кат го записах за да отърва казармата то взех че го завърших сега ще си почина малко и ще се насоча към магистърска степен информационни технологии или нещо подобно с което да заобиколя противното за мен програмиране не искам да засегна никой колега щото забелязвам че програмарите са доста в нашия клуб просто мен нима кефи, баща ми е такъв и .....! smile159 smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъ :oops: аз съм проЗД студент по счетоводство. Освен с Шкодите, се занимавам съвсем любителски с фотография. Така че, на този етап надали ще бъда полезен някому с нещо :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу колко много "компютърджии" сме тук :lol: ! Завършил съм ТУЕС- хардуер, 2 години в ТУ(МЕИ)- Комуникационна техника и технологии(КТТ), преместих се в НБУ вече 3та година специалност "Компютърни медийни технологии". Работил съм техник в Интернет провайдър около 1 година. От 3 години съм системен администратор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май аз съм единсвения застраховател тук!? :lol:

Знам ,че много от хората работят като агенти в свободното си време,но за мен застрахователния бизнес е професия и смея да кажа че е перфектната...поне за мен! :mrgreen:

Брокер съм ,но не работя със всички компании....само с които трябва ,така че ако се набутате не съм аз виновен..... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завършил съм промишлена енергетика което и продълших. Хобито ми беше електроника, но така и не се научих да бачкам в предприятие и от както се помня работя за себе си. Създадох си цех за пластмасови изделия почти от 20г. Усвоих хидравликата /ниско налягане/ и си джиткам като соло терорист. Като хоби - преди години мотори, а от доста време насам коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм инжинер по автоматика със специалност Измервателна техника.

Работя във фирма за промишлена електроника (контролели, измервателни инструменти, управление и т.н.)

Имам афинитет и към решаването на софтуерни и хардуерни проблеми както и правенето на web-странички.

Хайде успех на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак хойкане, свързано с каране ме забави да се включа тук :)

По професия автомонтьор, а в последните 7 години - ТВ-предаване за автомобили. Качвам се на почти всичко, което се продава у нас и то за поне "резервоар" пробег. Така че смея да твърдя, че имам преки наблюдения. Та ако някой реши да си купува резервна кола освен Шкодилака си.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е страхотна!По принцип съм студент,уча право,но се занимавам дейно и със застрахователен бизнес.Родителите ми имат застрахователен брокер.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм завършил счетоводство 2-ри разряд, в момента следвам за инжинер по комуникации, от около 3 години се занимавам с изграждането на ЛАН мрежи и тяхната подръжка в момента се занимавам само с изграждане и тестване на оптични трасета. В свободното си време се интересувам от автомонтьорство и електроника :). Ако мога да бъда полезен на някого с нещо да заповяда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм инженер специалност Корабни машини и механизми. /ама нещо май не ми се ходи по корабите/ А за Skoda-заврите... ми те са ми слабост много отдавна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по образование съм икономист(още малко ми остава).Иначе се занимавам със селско стопанство-продажба и дистрибуция на сортови семена и торове,капково напояване и др.Обработвам земя и имам познания в поправяне на земеделска техника ,камиони и прочие машини.В свободното си време чопля автомобили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Аз съм юрист, занимавам се предимно с недвижими имоти...

 

От една седмица и с разработване на програми за кандидатстване и консултантски услуги по евро фондовете (тип САПАРД).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм управител в един от магазините на нов - дом симеонов еоод изцяло Мебелен бизнес обаждайте се за дискаунт ако опрете до обзавеждане-Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм строителен инженер, работя във варна, във фирма "АСА" (Агенция за Строителство и Архитектура), която прави всичко в бранша...

работим бързо, евтино и качествено, но клиента може да си избере само две от по - горните три...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......продавам кабели за LAN мрежи-FTP и UTP ,коаксиални кабели и

системи за цифрова телевизия. Обикалям цялата страна и навъртам по

80 000 км на година. :mrgreen:

Иначе , завършил съм ДВГ в Русе по време на зараждане на демокрацията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1995 - 1999 година мониторен техник , асемблатор на компютри , поддръжка на продаденото .

1999 - 2000 - краставичар (в парник)

2000 - 2007 началото - мониторен техник , асемблатор на компютри , консултант- продавач , поддръжка на някоя друга мрежа , от време на време автомонтьор .

2007 - автомонтьор .

 

 

 

 

ако някой има проблем с френска кола да свирка - любимите са ми , особено рената (включително майор , магнум ) . от шкодите разбирам от задномоторните . с вартбург съм си играл доста. също така и с мегаскуирт- ове . разбирам от автомобилни електроинсталации . заварявам почти всичко което се заварява - стомана , инокс , алуминий , мед . имам под ръка фреза и струг .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероломен и безпринципен кръчмар, със собствен терен.

 

Наздраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в Глобул като в IT като специалист персонални компютри.

 

Я гледай ти! Не знаех, че имам колега от работата който е и колега по форум.

 

И аз съм в IT-то на Глoбул, инженер програмни продукти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм инженер по автоматизация. Работя като проектант релейно-контакторна логика, но и с контролерите и програмирането се оправям (Siemens Step7, WinCC Flexible, WinCC).

Завършил съм ХТМУ-София, специалност Автоматика, информационна и управляваща техника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.