Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата


biser.or

Recommended Posts

Бре колк омного програмисти се насъбрахме, завършил сум КСТ и съм работил - асемблиране на компютри, поддръжка, администриране на мрежи, от web-програмирането се оказах, сега пиша на Ц ( демек С ) и както се шегуваме ние се правя на програмизатор :D . Освен това правя докторат (дисертация) по автоматично управление, с идеята някой ден да премина в нея сфера, все пак един човек като програмист не може да се пенсионира :P.

 

За автомобилите и в частност шкодите мисля, че е излишно да споменавам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • stenly

    2

  • yohi

    2

  • skodko

    2

Най-много писали в темата

Аз съм дипломиран магистър инжинер мениджър.Работя в машиностроителен завод(на баща ми),а след това работя в сервиза за тунинги(силови и оптични)Ако някой има проблем с шкода след 2000г. аз съм човека.Не се срамувайте питайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БреееЙ!

 

Че то може човек да не си излиза от вкъщи, ако му трябва нещо - само си чати във форума и хоп! Какъвто майстор му трябва е налице!

 

И аз работя в банка. Ако някой иска да се прецака да тегли кредит... : )))

 

Според една статистика, над 64% от домакинствата в България са задлъжнели към банките... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде и аз сега...

Инженер по автоматика съм. Работя във фирма за производство на хлебарско оборудване. Занимавам се с табла за управление, микроконтролери и задвижващи системи. Завърших ТУ Габрово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм софтуерен инженер, завършил съм ТУ-София специалност компютърни системи ... всъщност не съм го завършил съвсем, остава ми диплома за магистър, която отлагам от 2-3 години :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По образование съм инженер-полиграфист. Доста отдавна не съм работил в печатница, но пък доста често ми се налага да посещавам няколко, така че още не съм забравил мириса на мастило и все още имам добри връзки в този бранш. По настоящем се занимавам с монтаж на всякакъв вид охранителни, наблюдателни, пожарни и контролни системи, структурно окабеляване, чат-пат мрежи и т.н.

 

Напоследък, да Ви призная - се барбаляскам и на едно ново поприще :roll: :roll: :roll: заедно с един мой приятел (абсолютен дивак). Опитваме се да даваме таксита под аренда пък не знам къде ще му излезе края - "За едно евро". Ужас - още автомобилни емоции.

 

 

Айде - лека и ДОХОДНА от мене :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завършил съм Съобщителна техника във Варна. Работих 6-7 години като TV техник. Сега работя във фирмата на баща ми. Изработваме стругоавтоматни детайли(големи серии), имаме координатно-щанцови център Амада - на него изработваме кутии (от ламарина) за електронни устройства. Това е общо взето. С телевизори продължавам да се занимавам (на приятели) - това си е краста, а докторите казват че крастата не се лекувала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, много специалисти (компютърни, и ел.) са се събрали тук :) Братя! хихи

преди 5-6-7 години завърших Съобщителна Техника, степен Специалист, но така и не се занивах реално с това, продължих да уча - Международен Колеж - Албена познат като Холандския Колеж та съм вишист със Организация и Управление на Хотели и Ресторанти, междувременно работих доста по ресторанти и хотели наистина, последните години се подвизавам като готвач, в момента главен такъв в един хотелски комплекс на север по морето... - мога да помагам със съвети в готвенето :mrgreen: ако искате да изненадате някой (специален) с нещо вкусно или да изненадате сами себе си - не си пазя кухнеските тайни - а с храната се сблъсква всеки от нас ежедвневно .. . :lol:

 

също и за организацията и подробности в ресторанти и прилежащите им кухни, мога да помагам с професионални съвети..

 

пп Темата е много интересна, никога не бих предположил с ккаво се занимават повечето от вас.. . :mrgreen:

ппп - Някой навътре ли е с Линукс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша внеса малко цвят в лобито на програмистите с риск да ме намразите с оглед тва дето уча ... та занимавам се с Дентална медицина или по нашенски подготвям се за зъболекар , за сега още съм 5 ти курс и живот и здраве до края на месеца може да изляза на финалната права на държавните изпити . Професионално съм се занимавал с електроника в сервиз за аудио-видеотехника , работил съм в автосервиз , изградих мрежата на един от най - читавите интернет доставчици в квартала / LAN и Wirless и оптика / .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя от къде да започна...

и все пак: дипломиран по: радио и телевизионна техника, барман, професионален шофьор, хидроакустик, ел монтьор по електрообзавеждане на промишлени предприятия, висше икономическо образование - бизнес комуникации, информационни системи и технологии, магистър международен маркетинг.

по настоящем се занимавам с поддръжка на басеини, ел. техник и едно магазинче за бижутерия и детски играчки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя като програмист, администратор,

Също някои микроконтролерни неща отвреме навреме - фирмуер

Завършил съм ТУ/МЕИ/ Силова електроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз съм в IT групичката, изявявам се като програмист и админ :oops: В момента уча в НБУ информатика, след като зарязах физиката в СУ... :oops:

 

 

smile188

първия миррор на gentoo linux в Бг e мое дело

За gentoo.itdnet.net ли става дума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1993 се занимавам с едно и също - чартъринг и агентиране на кораби, спедиция и транспорт на товари, митническо представителство. Тоест корабна агенция.

 

Междувременно съм се занимавал с международна търговия със зърени храни, торове и препарати (все още се занимавам от време на време), хардуер и продажби на ПС (1997-1998), магазини за кафе (1995-1997), таксиметров бизнес (2003-2005).

 

Мога да съм полезен на всякаква морска тема и на всеки, който смята да извършва транспорт по море, вкл. и контейнерен, да давам съвети в изготвяне и проверка на акредитиви и банкови гаранции по търговски сделки, и да ви препоръчам какво кафе да не си купувате :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм юрист, занимавам се предимно с недвижими имоти... Ради в коя банка работиш ако не е тайна?

 

ОББ - Картов център

 

PS Съжалявам за забавеният отговор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото като пуснах темата споменах че съм телевизионен техник.Това наистина е така,но обикновенно се занимавам с тази дейност след работно време. Както спомена един колега "чешам си крастата" В момента работя в частна фирма към АЕЦ-Козлодуй, като техник по поддръжка и ремонт на копирна техника. Ако на някой му се скапе ксерокса да свирка за съвет :mrgreen: защото консумативите са скъпи ;) т.е давам само акъл :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя милост е инженер само че генен. Някои ако иска да клонира някои да се обади :mrgreen: . Завърших молекулярна биология през 2006 в ПУ "Паисий Хиляндарски". Сега работя като медицински представител на една Швеицарска лекарствена фирма. Ако имате дертове с лекарства пишете или се обаждаите с каквото мога ще помагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в сферата на хранително-вкусовата ппромишленост!Занимавам с консумативи за месопроизводството!(не правя колбаси и тн-така че ако мезето е ОТВРАТ-не съм аз виновен) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в сферата на ХВП. Аз продавам машините с които адитивите на колегата над мен се натъпкват в колбасите :D

Преди това съм работил за една от хубавите бири в България. Ако някой иска консултация - да заповяда. :D Пък за дегустация - направо няма какво да питате - напрво ме канете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 16 години произвеждам бебешки дрехи в малки, изпипани перфектно серий :D .От една година имам и магазин - bg.baby в Пловдив.Така че ако някой има бебешки въпроси от памперси до леглата и от храните до количките и столчета за кола да пита.Освен това съм и татко на две и половина годишна "голяма муна" така че всичко съм го пробвал в практиката и още ми е пресно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.