Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой с какво се занимава, освен да "рови" по колата


biser.or

Recommended Posts

Предполагам, че освен с практически съвети относно управляваните, автомобили от любимата марка, всеки може да бъде полезен на другия с това с което се занимава в основната си дейност (разбирай работа).

Аз например съм телевизонен техник. :mrgreen: Също и ел. техник

4-та квалификационна група.

 

Далеч съм от мисълта за реклама.Идеята е да бъдем полезни един на друг когато е необходимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 158
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    4

  • biser.or

    2

  • C2H5OH

    2

  • siromaha

    2

Най-много писали в темата

Идеята не е лоша.... е, аз надали мога да съм кой знае колко полезен някому, но: физик съм по образование, работя като старши инспектор в Агенцията за ядрено регулиране. Така че ако някой реши легално да внася уран или плутоний... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завършил съм информатика. Работя като лекар кл.лаборатория - всякакви изследвания. Мога да съм полезен с разчитане на резултати, съвет какво да се изследва, както и да взема кръв за изследване.

 

Лин е ембриолог. Проблеми със стерилитета и всякакви др. гинекологични проблеми.

 

До преди месец толкова ми трябваше някой, занимаващ се с ядрено регулиране и дозиметричен контрол. Предстои ни акредитация - така, че ядреният физик е нещо супер ценно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм студент по екология ...ама едва ли бих бил полезен на някой кой знае колко...след година ще съм понаучил...ама и сега имам някой неща в главата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в автосервиз "Друмник".Е, ремонт на колата не мога да ви направя :mrgreen: , но с удоволствие ще помогна с информация или съвет!

А каква специалност имам няма да ви казвам, защото едва ли ще съм от полза-прекалено е специфична и абстрактна!

Поздравления за чудесната и полезна тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра! Бях я чел някъде подругите форуми.

Та да кажа и аз: занимавам се с Безопасни и здравословни условия на труд. Мога да бъда полезен на всички работодатели които са длъжни да осигурят тези условия на труд, така също и обслужване от Служба по трудова медицина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продажба и сервиз на размножителна техника (разбирай копири, принтери и т.н.) и производство на мебели от масив. Та ако някой иска уникален д'ръвен скрин за колата - да свирка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е прекрасна!!!

 

Аз съм ученик в техникум А.С.Попов 11 клас.

Занимавам се с ремонт на автомобили от скоро в личен гараш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз работя в магазина за авточасти Шкода и сервиза на Шкода на баща ми. И на двете места. Незнам с какво мога да ви бъда полезен.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продавам Авточасти, ауспуси и въдици и риболовно аксесоари :mrgreen:

Апа междудругото много обичам да мушим под капакО на Шкодата :oops:

По професия съм строител :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм безделник :)

Седя в един офис и ...нищо не правя. Фирмата се занимава с внос и дистрибуция на едно на канцеларски материали, офис консумативи и детски играчки.

Иначе по принцип се занимавам със статистика - правя отчети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз работя в магазина за авточасти Шкода и сервиза на Шкода на баща ми. И на двете места. Незнам с какво мога да ви бъда полезен.... :mrgreen:

 

с големи търговски отстъпки и примоции, разбира се :mrgreen:

 

Аз в момента се занимавам с рекламните материали на една фармацевтична компания, иначе по образованиия в хронологичен ред съм електронен техник, инженер-металург, компютърен технолог и рекламен дизайнер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с дизайнстване на уеб сайтчета и някое друго програмиране, но тъй като съм студент още не съм на професионално ниво. Но пък ги правя стилни и най-вече ефтини!! Така че за малки фирми с не голями претенции към много сложен сайт могат да се обърнат към мен ако ги интересува! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

студент съм по комуникационна техника в тази сфера почти нищо незнам, но се српавям с леки ел. ремонти по колата и в дома.

 

Единствената работа която съм имал(от 6 г насам) и още я практикувам като имам време e в търговията на екипировка за екстремин спортове(windsurf snowboard wakeboard inline-skate skateboard i tn) В тази област някой ако има нещо да пита ще помогна с информация и съвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък от тази година съм студент в ТУ-специалност машиностроителна техника и технологии.Изобщо трудна специалност,но ще видим докъде ще я докарам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата наистина е полезна и не е зле да се направи важна, за да може по всяко време да се вижда и ако на някой му дотрябва нещо - да го открие без да се мотае! Лично на мен доста пъти ми се е случвало познати и приятели да ме питат познавалм ли еди-какъв-си-човек и ако мога да ги пратя при някой от форума (така да се каже - наш човек!) ще съм супер доволен! Така и така ще се дават пари, защо да не е на някой познат!!!

 

Аз по образование би трябвало да съм финансист (останаха 1-2 изпита + дипломната работа), работя като такъв в дилър на автомобили и продавам коли, когато има време. Прекарвам доста време и в един от заводите на Додж преминавайки през обучения относно цялостния процес (всички системи в автомобила + самото производство), но това е по-скоро като хоби! Принципно съм и спасител, така че ако някой е в беда - помагам срещу вълшебната думичка "Благодаря!" :mrgreen: Работил съм и в "develop" отдела на телекомуникационна компания, та от там съм що-годе наясно с проучванията на пазари и развитието на продукти... Бачках и на автомивка едно време - мога да препоръчам добро място за освежаване :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм юрист, занимавам се предимно с недвижими имоти... Ради в коя банка работиш ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм режисьор. Липсата ми във форума напоследък се дължи на постоянни ангажименти около едно строително предаване.

Латекс в косите, звезди в очите... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.