Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia - дреболии по интериора


naskootmei

Recommended Posts

Здравейте всички,

Не съм от най-активните членове на форума, но винаги когато ми се наложи намирам тук много полезна информация. Благодаря на всички, които споделяте знания, опит и страст по Марката :-).

 

На въпроса: Къде мога да намеря някои от дребните пластмасови части по купето?

Много ми трябва рамчицата, която държи калъфа на скоростнич лост, че моята се раздроби и сега всичко се пълни с прах там.

P.S. Ако препоръчате и някой да ми оправи централното ще съм благодарен. Пролет идва, трябва да върнем фасона на возилото ;-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази рамка не се сещам какво точно представлява, понеже моята кола е без барче - предполагам е част от него, но не знам дали се продава отделно, най добре питай първо по магазините: viewforum.php?f=15 ако там няма остава варианта да търсиш по автоморги. За централното обърни се към колегата Боби Доктора, той е нашия спец по аларми и всичко свързано с тях, на мен именно той ми помогна. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.