Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля помогнете за решение за покупка


bai_onzi

Recommended Posts

Колеги, продават ми Skoda Octavia 1.6 102 HP 1998г 15500 за 4 000 лева. Има, обаче няколко проблема:

1. Не хващат добре спирачките потава много доло педала

2. Свири леко хидравликата

3. На боята малко е олюпен лака.

Иначе моторът мърка като котенце... Та - питането ми е дали си заслужава парите?

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ :D smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, продават ми Skoda Octavia 1.6 102 HP 1998г 15500 за 4 000 лева. Има, обаче няколко проблема:

1. Не хващат добре спирачките потава много доло педала

2. Свири леко хидравликата

3. На боята малко е олюпен лака.

Иначе моторът мърка като котенце... Та - питането ми е дали си заслужава парите?

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ :D smile169

Кой знае още колко засади има? :-k Иначе 4000 е добра цена според мен,но в тая криза знае ли вече човек кое си заслужава, и кое не.Все пак гледай внимателно, за да няма после smile118 ,и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не зле в еура тек да я прегледат и да кажат колко ще струва да се оправат тези неща за да не останеш неприятно изненадан след като я купиш иначе цената е много добра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам ти старата ми октавия 1,9 ТДИ 90к.с има я в раздел продажби.колата е перфекта без забележки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.