Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2001-2003 въпрос


hKaragyozov

Recommended Posts

Имам следния въпрос:

Имам Фабия комби 2002 година,която искам да освежа,тъй като досега сам я ползвал за работа но по стечение на обстоятелствата вече ми остана само тя и мисля да си я стегна козметично.

Аз сам от Хасково,обиколих доста морги,но не намерих каквото търся,а именно капачета на предната броня(които закриват теглича),ръчка за задния прозорец,един бутон за подгряване на задното стъкло,нов мокет за багажника,понеже е напоен с масла и бензин,ако изобщо може да се вземе от морга и други дребни неща.Тапицерията също мисля да изпера някаде.

Ще съм благодарен ако някои ми каже откаде и как да се снабдя с тези неща.Покрай работата имам път из цяла България(софия,пловдив,в.търново...)но като не знам конкретно каде да ида не мога да си позволя да се лутам насам натам :)

А също колата е най-обикновен бял цвят,един бояджия ми каза че може да махне лака с водна шкурка и да напръска перла върху бялата основа за по евтино.Това дали е вярно?

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам Фабиа РС 2005 г. на части тел. 0898778594

 

Това е от Раздел Продава-тук може да намериш-копче за подгряване на задно стъкло.

Мисля,че колата обаче беше с 4 ел. стъкла-май няма ръчка.

Във Варна има 2бр. Фабия Англичанки-мисля че там може да се открие нещо-но нямам инфо.....

Ако не намериш тези неща-без мокета-мисля да се свържеш с Дончо-Penaowner-тох работи в ЕТ и ще ти каже цени за нови копче и врътка-едва ли ще са скъпи........

 

Поздрави и успех с намирането на чаркалаците.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също може да провериш и тук:М-н за авточаси ШКОДА гр. КАЗАНЛЪК ул.Х. Димитър6 0431/65576

РС: Разгледай раздели :Магазини или Купувам/Продавам . Там ще получиш информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.