Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрав за anastas !


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Ами не знам,на бутилка вино ми се струва нормално.Все пак Ферарито добре се изрязва :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая хонда е като залепена на пътя. С тая скорост и тия завой ми се струва и на мен малко нереално. И аз съм на мнение че е забързано клипчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето не е забързано - вижте останалите автомобили с каква скорост се движат.

А тези двамата са УБИЙЦИ smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda- a е доста бърза не е забързан нищо. Скоро гледах едно предаване в което се появи една такава Корола(ако не се лъжа ) който беше близо 600 к.с smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го гледах още 5-6 пъти и не ми се вижда забързано,просто е снимано с кофти апарат и от там малко насичнае се получава на моменти.А относно Хондата,ако се загледате в пътя ще видите завоите дори и остри са доста правилно построени и държат колата на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да разбера безразсъдството на хората, шофиращи по такъв начин, още по-малко насладата на другите да им гледат изцепките... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да разбера безразсъдството на хората, шофиращи по такъв начин, още по-малко насладата на другите да им гледат изцепките... :roll:

Адреналин smile035 smile134

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да разбера безразсъдството на хората, шофиращи по такъв начин, още по-малко насладата на другите да им гледат изцепките... :roll:

Адреналин smile035 smile134

 

Адреналин се продава в аптеките, прилича на писалка от тези който си бият диабетиците инсулина - около 100лв е едната... има и друг вариант ама трябва рецепта ----> http://www.framar.bg/adrenalin-amp.-0.1 ... 05306.html

всичко друго е ... кой на кого му е по-голям... нали се сещаш... Нищо лично , това си е мое мнение :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.