Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

помощ за клаксона


micyri

Recommended Posts

колеги,днес разглобих волана на октавия 1 защото не ми работеше клаксона.С очудване установих ,че изобщо не идва ел.захранване към волана.На самия волан стоят 2 клеми явно ''+'' и ''-'' но как идва тока не ми стана ясно.Та молбата ми е - от къде да видя някоя друга схема или снимка,рових из руските саитове за шкода,ала намерих само комп.вируси.

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен клаксона се командва с маса , затова и не си намерил (+) по волана . Пробвай директно дали ти свирка бибибката и тогава разглобявай навътре!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря все пак,но ти сигурен ли си за масата,защото аз си мисля че моя волан е от vw.Също така като пусна мигач и започна да въртя волана за да изключи,тои не се изключва.Мислих че проблема е в лостчето,но се оказа ,че на самата планка зад волана няма нищо което да избутва крачето на мигача за да се върне в изходяща позиция.Затова ми трябва някоя схема или снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.