Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставяне на лепенки ?


votolom

Recommended Posts

:) Как е?

 

Ориентирай се към рекламните агенции. Те го правят това професионално, ако не удари една шайба да те пратя при моя бояджия, който също ги прави тези работи, ма е на майната си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се ориентирам, да се ориентирам ама на къде ](*,) Ако някой знае нещо да казва... ще ти звънна тия дни по към края на седмицата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно - на мене лепенките ми правят едни пичаги, които се намират на Ботев до позитано, по точно там където е трамвайната спирка, след като завие трамвая от Ботев да отива към Стамболийски. Нали има едно островче там с градинка. Там почти на ъгъла с Ботев има един вход. Там на звънеца на входа си пише на кой етаж са, че съм забравил. :smt032 Та не съм ги питал дали лепят, но би следвало, след като ги правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=5b45c18f ... itsearch=1

 

Ванко лепенката му викат.Момчето прави и монтира всякакви рекламни материали,аз лично съм много доволен 5 6 пъти съм работил с него няма издънки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Малко късно се включвам, но... виждал съм в печатница Дедракс в подземието на НДК да облепят дори рали бегачки - конкретно на братя Попови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми кажеш кое подземие точно, от коя страна ? Че сега се стопи снега и смятам да припаля колата тия дни и да я наглася тая работа, че така несвършена ме дразни много !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От страната на "малкото" НДК. Входа му изглежда точно като вход на подлез. Има си надпис.

 

Някъде тук:

post-203-138453077727_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя само, че входа за автомобили е през подземния паркинг на НДК - 2ро подниво вляво има безплатен паркинг за клиенти до час или два, не помня точно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега votolom,

 

ателието за брандиране на автомобили се намира в Дебаркадера на НДК.

 

Входа е под моста на влюбените до заведението, което преди беше сладкарница Джими'с.

 

Има бариера - казваш на пазачите, че си за Дедракс и се спускаш леко надолу - завой наляво и ще видиш едни големи брандирани врати.

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
:smt032

Скромен си smile131 163к.с.

 

Почти уцели, само 62 коня не ти достигат... ;)

 

2.0Т е мотора..

 

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo

votolom колко к.с ти е колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пък може и 500 да е моята, знам ли :lol:

 

Скромността краси човека! :lol:

 

Ееее, той "спортния филтър" чудеса прави, нали знаеш smile068 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.