Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СПЕШНО ПОМОЩ - помпа или компресорче, Слатина и наоколо


joeless

Recommended Posts

Здравейте! Имам нужда от малко спешна помощ -

Имам невероятни съседи, които през двудневното ми отсъствие от града са спаднали и двете предни гума на Щурек. На джанта са ](*,) Има бензиностанция на 500 метра но не ми се рискува да нарежа гумите, затова ако някой може да ми услужи с крачна/ръчна помпа или компресорче за запалка, или дори на 220 волта (колата е под прозореца ми) МОЛЯ да ми услужи за малко. Колкото да я вдигна малко и да отида да си напомпя на бензиностанцията..

Сам ще дойда да си взема помпата и ще я върна до 30-40 минути.

Всъщност един човек ще идва да го оглежда към 7ч, и някак си не върви да му показвам кола на джанти, таковата ](*,)

 

Номера ми е 0878 878 138 - само ми прицъкайте, ще се обадя аз, или драснете тук....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи къде се намираш имам малък компресор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до Скай Сити в Гео Милев... Мога и да те взема отнякъде с другата кола, няма проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз съм на завод Електроника и съм с кола. след 20-30мин мога да изляза от работа и да ти се обадя. ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата smirnoff за помощта, за това че се отзова толкова бързо - евала!

Щурек отново е ready-to-go :smt004

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.