Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

и аз съм вече в отбора на шкода- със снимки!


micyri

Recommended Posts

Здравеите колеги,

от няколко дена и аз се сдобих с Шкода Октавия,е 11 годишна е ама както се казва'' за всеки влак си има пътници''.Имам и VW polo ама малко тесничко ми идва вече,сега дишам по спокоино.Иначе шкодака има вече стикер-благодаря на Крум от сервиза до стадион''Спартак'' :D746175402.JPG :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

post-3740-138453073651_thumb.jpg

post-3740-138453073662_thumb.jpg

post-3740-138453073667_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора !

Със радост да си я караш и при Крум само за по биричка да се отбиваш.Дай снимчици. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и много безаварийни км!Надявам се да станеш редовен посетител тук,а не като повечето които в началото се появяват и после изчезват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип малко се застоявам в Варна,пътувам по Европа с камион,а като съм тука през вечер отскачам до София.Работа какво да правиш-а интересно че ми харесва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,със здраве да си я караш и само безавариини километри smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен. Със здраве да се возите и много да се слушате с Октавийка. Ако идваш към София - и тук се събираме. И сме сериозни!!!

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 27&t=12825

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла в Клуба.

Варненската група расте. Поздравления. Очакваме да се видим с всички на Националния Събор на Соколски манастир. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, добре дошли и честити ви нови автомобили =D> .

 

Ще се радвам да се засечем някой път я при Крум, я на кафенце ;) .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата нови колеги, със здраве да си карат Шкодичките и да не им създават никакви проблеми, дет са вика сипвайте и карайте smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааа с всеки ден клуба расте :-) Новите колеги да се радват много на красавиците си, и още дълги години да се задържат в клуба и само безаварийни километри. И дай Боже след годинка две - да се похвалят с нови Шкоди :-) smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.