Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

питане за дебитомер


шкодарко

Recommended Posts

Здравейте на всички. От няколко месеца имам Октавия 1,9 TDI. По документи 110 коня но дефакто не ги усещам. Закачих я на компютър, няма грешки. Сменихме дебитомера за проба с оборотен и колата литна. Изчетох колкото намерих за почистване на дебитомер и тръгнах да търся съответния спрей. Такъв обаче в моя забутан град няма. С голям зор и напътствия от моя страна в "Аутоплюс" изкараха спрей за карбуратори, но точно какъвто ми трябва нямало и в склада дори. Та питането ми е с какво може да се замени спрея на CRC за дебитомери, проблем ли е ако го напръскам с някакъв друг, с какъв точно и на коя фирма.

Предварително благодаря за помощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм с 1.8 20V турбо бензин 150 к.с. и имах проблем с дебитомера - нов дебитомер + няколко теста + 2 датчика = 700лв в ЕТ преди месец, но си заслужава абсолютно всяка стотинка! При мен проблемът е с голяма история и ще направя отделна тема за хората с подобни проблеми, но не сега. Сменяй дебитомера и литвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах в e-Bay дебитомер на Бош на цена около 40 евро. Някой има ли впечатления или патила по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах в e-Bay дебитомер на Бош на цена около 40 евро. Някой има ли впечатления или патила по въпроса

Колега, свържи се с колегата zloqq.

Има използван дебитомер, но работи перфектно. Казвам го защото го пробвах, както и новия му .... разлика не усетих!

Успех

А няма логика в Аутоплюс да нямат от спрейовете, при положение че си купих преди две седмици в София .... да не се правят на ущипани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.