Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

багажник за превоз на багаж за фаворит


todor_velikov

Recommended Posts

може ли да се сложи такъв на покрива за превоз на багаж?пробвал съм с разни греди ама не става ,а мен ми трябва за превоз на диван :mrgreen:

ако не става -може ли да се завари за покрива някакси?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има оригинални багажници - напречни, в магазина до Сточна гара, 50-70 лева бяха зимата. По добре си вземи един такъв, отколкото да заваряваш нещо отгоре ...

Или някой ако има - да ти даде назаем...

 

ПП - Петко, medium33 май му беше ника, през есента разпродаваше един форман на части, имаше и багажник от него - малко поръждясал, но на символична цена.... Ако се разровиш из темите в Продавам може и да намериш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия релси не ми вършат работа,щото са много крехки и освен ски не виждам какво можеш да сложиш отгоре,мене ми трябват от класическите багажници,но не знам как да стане закрепването :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Освен да използваш маханизми от/като оригиналните и да мушкаш в тях як винкел незнам как би могъл да решиш задачката ... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мисля,че няма да ти свърше работа какъвто и да е багажник.По книжката за експлоатация производителя предписва товара отгоре на тавана да е максимум 70 кг. Колкото и да е лек дивана е доста по-тежък,а и в завой тежеста се премества само от едната страна.Ако питаш мен намери друг начин за превоз на товари.Освен всичко друго колата става много шумна от вятъра ,който свири в него. Багажник за таван:smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.