Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се оплача


drigi

Recommended Posts

Живея в Стрелбище и искам да ви предопреда че в квартала някой си набавя екстри за колата.Днес видях че са ми откраднали антената на Фелицийката и сега трябва да си търся нова а преди няколко месеца ми свиха огледалцето за мъртва зона от Фаворита и едни тасове менте с емблемата на Шкода.Мислех да си купувам оригинални големи за Фелата ама като гледам щеги купя на някой друг. Писна ми от простотии не вярвах че някой ще краде такива дреболии :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комши,такъв си ни е квартала ](*,) ,не по-различен от останалите в София.

Аз затова си държа и двете коли в гаражи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 радиа имам харизани в тоз Ваш квартал. Гараж - добре, ама аз не живея там а работех там. Не че сега съм много по-далеч или на по-добро място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.