Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за Roomster 1,6 МPI Sport на втора употреба от ЕТ


radkoDI

Recommended Posts

Здравейте на всички. Пускам тази тема с молбата за съвети относно покупката на Roomster 1,6 МPI Sport на втора употреба ( :) колата е от 2007 и все още не може да се каже че е на старо). В момента разучавам няколко марки и модели за покупка на нов автомобил (Шкода, Дачия и Шевролет), но поради ограничен бюджет съм до около 20000 лв. и попаднах на офертата от ЕТ за въпросния Roomster 1,6 МPI Sport (http://new.skoda-auto.com/bgr/services/ ... mster.aspx). Моля ви за насоки - дали си заслужава да инвестирам във въпросния модел вместо нов автомобил, и слабите му места (ако ги има), на какво да се обърне внимание по колата преди да се вземе и подобните въпроси които изникват. Предполагам че настоящият собственик също е чел форума, та дори и да е някой от вас, и нищо чудно да сподели малко впечатления. Благодаря ви предварително за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се чуди

Шкода си вземи и при нас се приземи! smile159

Взимай ....има си всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай смело, моята е със съшия двигател и оборудване вече на 52 000 км.Без забележки!

Само не знам защо се получава така- Стайл електро-1,6 MPI 16V / 77 kW / 105 - 24 947лв

Липсва му само ESP-то и кожения волан за разлика от избраната от теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързите и лаконични отговори - честно да си кажа не очаквах толкова положителен смисъл от тях, но наистина се радвам че Roomster-a е по удачния избор за мен (от другите опоменати коли по нагоре), та дори и да е чисто нов и малко по скъпичък, за което благодаря на СТРАННИК, че ми обърна внимание за СТАЙЛ Електро. Утре или най късно вдругиден ще отида да погледна в ЕТ въпросният Roomster 1,6 МPI Sport. Ще напиша впечатления от видяното и "усетеното" от мен. Благодаря още веднъж и успехи на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румстъра на фона на Шевролет и още повече на Дачия е най-смисления избор. Дачиите уж излязоха здрави, но пък за сметка на това от салона лъха на социални помощи едва ли не. Така че, и аз се присъединявам към останалите и гласувам за Шкодичката. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнението с Шевролет и Дачия е ...от земята до небето.Според мен си вземи нова на изплащане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така - онзи ден бях до ЕТ и разгледах набързо интересуващият ме автомобил, и тъй като нямах точна представа от цвета му бях приятно изненадан от реалната му окраска. Като цяло колицата е като нова, с изключение, че не е лъсната отвътре, а пък отвън вече се е понапрашила. Разговаряйки с дилъра разбрах че освен кожения волан и ESP-то има и още разлики със Стайл Електро, а те са - задни дискови спирачки, заводска аларма с дистанционно в ключа, лупи на фаровете (това не съм сигурен ама може да го има и в по "нисшите" модели). Общо взето колата ми хареса и смятам да се боря за добра отстъпка при плащане в брой. Имам още въпроси, но за тях по късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без задни дискови спирачки неможе да има ЕSP.... ;)

Успех и да почерпиш като я вземеш на Соколсия..... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без задни дискови спирачки неможе да има ЕSP.... ;)

Успех и да почерпиш като я вземеш на Соколсия..... smile159

В този ред на мисли всички 1,6 двигатели са със задни дискови спирачки.Поне дилъра така ми каза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.