Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

УПРАВЛЯВАЩА КУТИЯ


LEXA

Recommended Posts

Яко кешане е паднало!

 

Поне всичко е добре, когато свършва добре! smile113 (за съжаление с по-тънки джобове)

 

Поздрави!

smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да сменя масло и филтри. Закърпиха ме още 209 евро.

smile175

Това са хора, които не знаят стойността на парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да сменя масло и филтри. Закърпиха ме още 209 евро.

smile175

Това са хора, които не знаят стойността на парите.

Не си прав! Тя сменя масло в страна с предполагаем по-висок стандарт на живот и с по-различни средни или по-скоро масови доходи. Ти ако по нашите стандарти и ценови норми дадеш (даваш) около 100-150-200 лв. за масло и филтри (сумата е примерна) и това го прочете някой етиопец (например), той може да каже същото, което и ти по-горе, нали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да сменя масло и филтри. Закърпиха ме още 209 евро.

smile175

Това са хора, които не знаят стойността на парите.

Не си прав! Тя сменя масло в страна с предполагаем по-висок стандарт на живот и с по-различни средни или по-скоро масови доходи. Ти ако по нашите стандарти и ценови норми дадеш (даваш) около 100-150-200 лв. за масло и филтри (сумата е примерна) и това го прочете някой етиопец (например), той може да каже същото, което и ти по-горе, нали ;)

Прав си! Затова стигнахме и до тази криза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile192 На колежката са й свършили работа в крайна сметка. Ще си позволя да я цитирам:

...Ами ако ги нямах тия пари......................................

не искам и да си помислям даже.

Базикат ме че за ремонта който ще платя е можело да си купя кола /втора ръка/ и да се прибера с нея. ХА ХА

А представяте ли си го пък този момент. С колата, в чужбина, да се строши и да не можеш да си платиш ремонта.

...Поне всичко е добре, когато свършва добре! smile113 (за съжаление с по-тънки джобове)...

Даже доста по-тънки, но е свършило добре.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте smile169

наистина парите са много, ноооооооо какво да се прави нямах избор.

А за маслото се учудих понеже бях минала на полусинтетика а тук ми сложиха пълна с-ка. Без да ме питат, така процедирали с нови коли. Понеже била 2006 г задължително било да ми сложат пълна синтетика. А в България са ми казвали че се гледа по километри. Като мине определени и минава и на полусинтетика. Нещо такова. Както и да е. В цената влизала и проверка. Нещо контролирали били. Според мене не беше нищо особенно, просто проверяват как са ми светлините ала бала дреболии. За 5 мин. Задължават ги явно, незнам. А другата цена за ремонта 1313 евро (да ги закръгля с 10 цента) ми оправили и копчето на ел.стъклото дясното. Нещо засичаше, не съм им казвала но те явно така си работят тук. Въпреки че не е оказало голямо влияние върху цената. Във фактурата пише че копчето е 16 евро. За същото копче бях питала в БГ преди време и ми казаха че струва 60 лв. smile178 Както и да е , сега колата ми е перфектна , и като си дойда ще внимавам с нашите майстори :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако си дойдеш и за 1ви Май току виж и на събора си дошла, заедно с цялата Морска бригада. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.