Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не свети плафона при отваряне на предна дясна врата?


Johnny

Recommended Posts

Октавия 2001 TDI 110 к.с. Предна дясна врата, като се отваря не ми светва плафона и лампата на вратата ( долу в кората ). От време на време светва, по някой път на второто отваряне :), но напоследък тотално отказа. Явно са кабели, но ги проверих, от буксата в купето до вратата всичко е наред. На сгъвката също са наред, не ми се вярва да прекъсват вътре във вратата, а и не ми се иска да я отварям, че е девствена и после ще фуфляви и т.н. Някой да има идеи къде може да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В брават микроключето, се е позамърсило или контактите са окислени - почистване с WD-40 или контактен спрей решават проблема само временно :( . Сменяваш бравата и нямаш грижи повече :D .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В брават микроключето, се е позамърсило или контактите са окислени - почистване с WD-40 или контактен спрей решават проблема само временно :( . Сменяваш бравата и нямаш грижи повече :D .

Поразрови с търсачката. Има доста мастило изписано за това ключе.

П.П.И не го отлагай за после, защото нямаш информация към алармата за отваряне на шофьорската врата (ако си с аларма разбира се).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се стига до това ключе, че на един приятел на Голфа му прави такива проблеми. И даже лампата светва при затворена врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.