Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Супер Октавия !!!


димон

Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    14

  • bega4kata

    9

  • ammcfc

    3

  • димон

    3

Най-много писали в темата

Така така. По-високо - по-добре. Стига с тия ниски бегачки. Човекът си купува кола за да се вози. При това по нашите пътища. А за тях освен че колата трябва да е висока ти трябват и гуми 185 / 90 / 15 - Георги Димитров-ки дето не спада дори и спукана.

VALDO да ти е жива и здрава хубавицата. Много да се слушате и заедно да се возите без никакви проблеми и аварии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Какво имаш в предвид?

 

Имам впредвид, че го правят с подложки, което води до гадни ефекти:

1. изглежда доста зле (бел.ред. Голф 2 Кънтри);

2. гадна возия заради изменения ход на амортисьорите;

3. гадно поведение на колата поради изменения ход на амортисьорите;

4. повдигнат център на тежестта => по-сериозно накланяне на купето в завой, напред при спиране и назад при ускорение, което е още една причина за гадна возия, но по-важното е влошено поведение на автомобила на пътя.

 

Освен това въобще не мисля, че са ниски Шкодите стандартно, напротив - в подкалниците на моята (по-ниска с 20мм от стандартна) Фабиа може да се установи семейство катерици за дълъг съвместен и охолен живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Какво имаш в предвид?

 

Имам впредвид, че го правят с подложки, което води до гадни ефекти:

1. изглежда доста зле (бел.ред. Голф 2 Кънтри);

2. гадна возия заради изменения ход на амортисьорите;

3. гадно поведение на колата поради изменения ход на амортисьорите;

4. повдигнат център на тежестта => по-сериозно накланяне на купето в завой, напред при спиране и назад при ускорение, което е още една причина за гадна возия, но по-важното е влошено поведение на автомобила на пътя.

 

Освен това въобще не мисля, че са ниски Шкодите стандартно, напротив - в подкалниците на моята (по-ниска с 20мм от стандартна) Фабиа може да се установи семейство катерици за дълъг съвместен и охолен живот.

По т.1 - не виждам никаква прилика с Голф 2 Кънтри!По-скоро отстрани прилича на Scout,а отзад на RS.

т.2 - Возията е повече от задоволителна;

По т.3 и т.4 - 4 пъти минах прохода Шипка и не забелязах почти никакво накланяне,пък камо ли "гадно"поведение;

 

C2H5OH :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз малко да се включа, ....колата на Valdo стъпва много по-добре от моята , която няма "приповдигнатост" :D:D:D . Преди три дни той ми се похвали и ме повози из казанлъншките дупки където усещането ми е до болка познато и на местата на които аз се сковавах в очакване да се чуе топуркане - неговата колица минаваше с лекота ... Ба си , да не би SKODA да е направила ново окачване си викам аз..., Да не би чуждата кокошка да е патка !!!, Ба ли ма !!!..., обаче Новата Октавия , пичове стъпва като котенце ....!!! :smt017 :smt017 :smt017

 

П.С. само трябва да допълня , че Valdo кара доста внимателно... :smt017 , умее да варди !!! Дори аз не карам така ... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията!

Та понеже всички твърдяхте,че фейслифта е много грозен не мисля да загрозявам форума със снимки!

П>С>Единствените екстри, които не са поръчани са навигация и шибидах!

Днес имах възможност да огледам една фейслифтова....Много е красива - и отзад, и отпред! Със здраве да си я караш :)

Нали знаеш, че всеки ИМА право да НЯМА вкус :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията!

Та понеже всички твърдяхте,че фейслифта е много грозен не мисля да загрозявам форума със снимки!

П>С>Единствените екстри, които не са поръчани са навигация и шибидах!

Днес имах възможност да огледам една фейслифтова....Много е красива - и отзад, и отпред! Със здраве да си я караш :)

Нали знаеш, че всеки ИМА право да НЯМА вкус :)

Да ти се връща!Aз доколкото си спомням и ти беше с Fabia, а сега гледам си с Octavia!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти се връща!Aз доколкото си спомням и ти беше с Fabia, а сега гледам си с Octavia!

Ами одъртяваме, малко повече комфорт ;)

Аз мислих доста за Superb,ама си викам кат стана стар чичко и ще си го карам мазно,мазно! smile169 Пък и няма още L&K!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Какво имаш в предвид?

 

Имам впредвид, че го правят с подложки, което води до гадни ефекти:

1. изглежда доста зле (бел.ред. Голф 2 Кънтри);

2. гадна возия заради изменения ход на амортисьорите;

3. гадно поведение на колата поради изменения ход на амортисьорите;

4. повдигнат център на тежестта => по-сериозно накланяне на купето в завой, напред при спиране и назад при ускорение, което е още една причина за гадна возия, но по-важното е влошено поведение на автомобила на пътя.

 

Освен това въобще не мисля, че са ниски Шкодите стандартно, напротив - в подкалниците на моята (по-ниска с 20мм от стандартна) Фабиа може да се установи семейство катерици за дълъг съвместен и охолен живот.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някак си не и утива на Лауренката да е така много вирната и да е комби ](*,)

а че вози по лошо е ясно

махни ги smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво общо има Супърба с възрастта на собственика?!!?

 

Аз съм още младеж, но не ми пречи да карам Супърб :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво общо има Супърба с възрастта на собственика?!!?

 

Аз съм още младеж, но не ми пречи да карам Супърб :lol::lol::lol:

Aми не,че има нещо общо, ама Superb-а за мен е една прекрасна лимузина и бих я карал с кеф и с костюм!А аз съм спортен пич все още! smile169 А и друго си е комбито,рейките,..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво общо има Супърба с възрастта на собственика?!!?

 

Аз съм още младеж, но не ми пречи да карам Супърб :lol::lol::lol:

пенсионер smile168 чичи smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, важното е, че ти харесва и си да си я караш със здраве, виждам една снимка пред Соколския?

тренира за събора smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, важното е, че ти харесва и си да си я караш със здраве, виждам една снимка пред Соколския?
ДА!Отидох да опипам почвата за събора!Полянката е стабилно заградена с ограда.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба си мамата ! Имало и по-смотани от мен !!! Даже опипвали почвата ...правили сухи тренировки дали ще им мине колата оттам и дали ще е сигурен престоя им там ..Ужас!!! :oops: :oops: :oops: Малиии !!! smile106

 

п.п. трябва и аз да се пробвам в неделя ... :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба си мамата ! Имало и по-смотани от мен !!! Даже опипвали почвата ...правили сухи тренировки дали ще им мине колата оттам и дали ще е сигурен престоя им там ..Ужас!!! :oops: :oops: :oops: Малиии !!! smile106

 

п.п. трябва и аз да се пробвам в неделя ... :D:D:D

 

 

smile168 smile168 smile168 Димонееее....е сега те биха по взискателност smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димоне и да внимаваш да не и даваш много газ по Шипка,че...да не чуеш пак някой нехарактерен звук! smile150 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво общо има Супърба с възрастта на собственика?!!?

 

Аз съм още младеж, но не ми пречи да карам Супърб :lol::lol::lol:

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ооооо,красота smile126 Зарадва ми душата.Страхотно-БРАВО :smt017 \:D/ :smt004 :smt017

благодаря за поздрава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.