Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Супер Октавия !!!


димон

Recommended Posts

Някой колега от "морския" регион от няколко дни се е сдобил с пищна Октавия Л&К ...и не се е похвалил ! Много е готина , благородно му завиждам и да му е честита !!! ;) Нека сам си признае !!! :D:D:D

Много меко вози , тиха е и е бъкана с екстри ... :smt017 ...Те това е колата !!! :smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    14

  • bega4kata

    9

  • ammcfc

    3

  • димон

    3

Най-много писали в темата

Със сигурност е голяма красавица !!! Честито , много хубави мигове и мнооого безавариини км с нея !

 

п.п. като гледам и на Соколския е ходила вече smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VALDO,честито,мнооого добре избухна тоя път:smt017

Със здраве да си я караш и мноого да и се радваш :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията!

Та понеже всички твърдяхте,че фейслифта е много грозен не мисля да загрозявам форума със снимки!

П>С>Единствените екстри, които не са поръчани са навигация и шибидах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile161 Честито , много безаварийни киламетри и малко снимки, ако може да видим.

 

П.П. Какви екстри има, които липsват на L&K smile166

е,има има,но да не оспамваме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее,честито колега голяма е красавица.Наистина не е зле да качиш снимки.

П.С.А с какъв двигател е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, VALDO! Със здраве да си я караш, много да те радва, в сервиз да не влиза. И дано я докараш на Сокола, че да я видим на живо smile159 ;) !

Та понеже всички твърдяхте,че фейслифта е много грозен не мисля да загрозявам форума със снимки!

А за тези, които не са твърдяли, че е грозна, ще пуснеш ли някоя и друга снимка? :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията!

Та понеже всички твърдяхте,че фейслифта е много грозен не мисля да загрозявам форума със снимки!

П>С>Единствените екстри, които не са поръчани са навигация и шибидах!

ей :!: :evil:

стига глупости 1 Шкода не може да е грозна,Особено пък Окти Л и К

давай снимките веднага smile169

а относно екстрите и двете не са ти нужни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да се изкажа и аз, според инфо от ЕТ това е първата L&K от фейслифта поръчана в България, и то човек от форума, обичащ безрезервно марката, и собственик на 3-та ШКОДА, който въпреки доста високата цена, остана верен на нея.

 

За колата... просто нямам думи, ВЕЛИКОЛЕПНА!!! (пу пу пу да не и е уроки)

двигателя го знаете, 7 степенна скоростна кутия DSG, радио Bolero и мнооого още... не ми се изброява :mrgreen:

Аз като фотограф :mrgreen: на получаването на красавицата, не мога да се сдържа и ще си позволя да пусна една снимка, без позволението на собственика, че той не иска да пуска снимки.

"Обиден" е от отношението към него на някой от модераторите, които за щяло и нещяло трият мнения.

 

П.С. Какво стана с галерията на форума след ъпдейта му?

post-1376-138453073626_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обиден е от отношението към него на някой от модераторите, които за щяло и нещяло трият мнения.
ами доста са му хапливи,да не кажа заядливи мненията обикновено

да не се сърди -на всички ни ги трият като се налага.ЗА ДОБРО Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valdo, да ти е честита новата придобвка! Със здраве да я търкаляш и в сервизи, освен за консумативи, да не влизаш :)

 

...П.С. Какво стана с галерията на форума след ъпдейта му?

Написах отгово на този въпрос тук, за да не разваляме тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата VALDO за расовия жребец smile159

Честито, VALDO! Със здраве да си я караш, много да те радва, в сервиз да не влиза. И дано я докараш на Сокола, че да я видим на живо smile159 ;) !

Та понеже всички твърдяхте,че фейслифта е много грозен не мисля да загрозявам форума със снимки!

А за тези, които не са твърдяли, че е грозна, ще пуснеш ли някоя и друга снимка? :smt004

Така, така, и аз съм от тези, и аз чакам снимки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на собственика, много да го радва новата кола, колкото и предишните две, взети заедно, :D поздравления за чудесния избор.

 

Поздрави.

 

П.П. Не е му е тук мястото, но:

...Аз като фотограф :mrgreen: на получаването на красавицата, не мога да се сдържа и ще си позволя да пусна една снимка, без позволението на собственика, че той не иска да пуска снимки.

"Обиден" е от отношението към него на някой от модераторите, които за щяло и нещяло трият мнения.

 

По въпроса за триенето на мнения - ще се радвам да приведете примери за такива, изтрити без причина, тъй като аз разполагам с информация, че всичко изтрито е било или не по темата, за което съм изпратил ЛС с обяснение, или е представлявало неколкократно откровенно заяждане по мой адрес и необяснимо и непредизвикано адвокатстване в нечия полза от страна на цитирания по-горе колега ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Със здраве да я караш... и да я покажеш!

 

За триенето на мнения: и аз изтрих даже цяла тема, ама без да искам :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :)

Доста е приятна. Много добре са изчистили фейслифта от черни лайсни и ненужни грозотии. Само едно не ми харесва - защо е като офроуд машина? По принцип ли са толкова високи или това е пакет "лоши пътища"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :)

Доста е приятна. Много добре са изчистили фейслифта от черни лайсни и ненужни грозотии. Само едно не ми харесва - защо е като офроуд машина? По принцип ли са толкова високи или това е пакет "лоши пътища"?

Да пакет "лоши пътища" е! Омръзна ми от ниски автомобили!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пакет "лоши пътища" е! Омръзна ми от ниски автомобили!

 

:? Не е от най-добрите неща, които можеш да причиниш на новата си кола, но щом те влече.

 

Дай някоя снимка на интериора, че и той ми е интересен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пакет "лоши пътища" е! Омръзна ми от ниски автомобили!

 

:? Не е от най-добрите неща, които можеш да причиниш на новата си кола, но щом те влече.

 

Дай някоя снимка на интериора, че и той ми е интересен! :)

Защо?Какво имаш в предвид?

П>С>Относно снимките на интериора,колегата nicolas е пуснал в 1-ва стр. една снимка.А нямам много по-различни засега!Кожения салон е Alcantara.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.