Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за басче 10" KENWOOD KFC-W110S


Recommended Posts

Здравейте колеги.

За рапида ми се ще да сложа някаво по-малко басче с кутия, че сегашния е някава 12'ка (куча марка ) с много грозна и голяма кутия заема цялото място зад седалките. Обичам да има някаво по-плътно звучене но не искам да ми падат каманите от бъбреците, така че не търся много силен бас, по ското мек:).Този кенууд ми е идеален като цена и размер , но не знам дали са читави. Пише че при затворен обем му трябва 28 литра кутия. Дайте мнение ако сте го чували как свири.

тук са му характеристиките.

http://www.ljclub.net/speak/speakers-10 ... S/bass.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв бас (12 инча обаче) в кутия от същия сайт.

Субективното ми мнение е че баса е добър запарите си. Има какво да се желае. Честно казано не хващам сериозна разлика м/у този и предишния ми (Бошман SW124). Вмомента го храня с Тъндър 170в. Стигат му напълно.

Като цяло не мога да кажа че е по-добър от съответните басчета в ценовия клас. Като изключим марката май с нищо не превъзхожда конкурентите си.

 

Успех с избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

мога само да ти кажа да видиш 10" на JBL които се монтира в кутич без бас рефлекто кочто е с по-малак размер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.