Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ колеги-грешка в компа


at.stoev

Recommended Posts

Колата ми влиза авариен режим.След като е загася и отново я запаля всичко е ОК. Днес е закачих с лаптопа и намерих грешка, а тя е 17958 Control Deviation P1550-35-10 Intermittent. Моля за вашето мнение и насоки. Само да добавя че дебитомера и клапан N75 са нови на около 300км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До bega4kata:уестгейта виж ТС-чесно казано това не ми говори нищо :roll: :roll: :roll: МАП сензора - да разбирам ли дебитомера? Той е нов. Смених го защото кома ми даваше грешка "Няма маса".

Още не ми е ясно тази грешка за високо налягане ли е :?: или че налягането е малко.

Този сутрин като се логнах с vag-com, на 11канал /турбо/ установих, че Specified отчита 1998мили бара /ако не се лъжа/ а Aitual-2400 при пълна газ на 4-та предавка.Тези параметри нормални ли са ? ? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха-не е добре виж клапана дето управлявя турбото,ма маже и турбината да си заминава

ниско налягане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,само че кои от двата т.е. N75 или този който е на турбото-монтиран на него.Той също е нов. Подмених го лятото на 2008 год. защото беше дефектирал. С неговата подмяна ми почистиха даже и турбото, защото ми козаха че турбото е "забило" и по-тази причина е дефектирал и клапана. След това нямах проблеми до време когато отново ми заби предницата. Оказа се дебитомер. Веднага нов. Карах няколко дена й отново проблеми. Подмениха ми го с втори, първият бил със заводски дефект. И аз отново проблеми нямах, до онзи ден когато се логнах в ком-а и останових, че има грешка. Дебитомер-липсва маса.Този път си купих Аз дебитомера и си го подмених. След това си мислех, че всичко е окей до онзи ден когато излезна и последната грешка за налягането на турбото.

Честно казано днес съм болен от мъка за моята любов-колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да се купува някоя скъпа част за ремонт е добре да се огледа за нещо дребно, например извадено или хлабаво съединение...нещо такова спестява стотици и хиляди пари :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.