Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покрива ли автокаското издута гума?


branimir77

Recommended Posts

Привет.Миналата зима си купих нови гуми и джанти 17-ки.Днес видях,че джантата е леко изкривена и на гумата има малък балон.Това,което ме тревожи е,че гумата е на 5000 км и не ми се иска да я давам да и се слагат подложки и всякакви други манипулации,а пък нова не искам да си купя в разгара на кризата :) .Въпросът ми е,има ли шанс в Алианц да я сметнат за негодна и да и изчислят амортизацията или изобщо да не хода да си губя времето?Пак миналата година изкривих джанта и си платих изправянето от джоба и после разбрах,че вече минавало за щета.Някой може ли да даде съвет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети си полицата. Там пише какво включва и какво - не. Някои застрахователи не признават гумите, кражба на акумулатор и т.н. Не си спомням при Алианц как е, избягах от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да отбележа,че вече съм късал гума в едно желязо и от Алианц измериха грайфера и ми изплатиха 77 %, без протокол от КАТ.По скоро ме вълнува дали балона се смята за голям дефект,който не подлежи на отстраняване или ще ме пратят на вулканизатор.Благодаря за отговорите на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям дефект си е, немогат да те пратят на вулканизатор, защото никй неможе да даде гаранции за така "ремонтирана" гума. Пиши си и джантата да оправят и нея.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.