Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Темпомат Октавия 2


paralichko

Recommended Posts

Колеги днес си монтирах темпоматал Обаче явно без адаптация не иска да проработи. Някои знае ли как се става с ВАГ КОМ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нужда да се прекара едно кабелче от конзолата на волана до едни букси които се намират над педалите и е доста тегаво и има доста разглобяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

може ли някой да каже със сигурност дали трябва да се слага това допълнително кабелче със сигурност или зависи от нивото на оборудване, на автомобила.

Струва ми се, че за "Амбиенте" трябва да се прекара. Дали със сигурност е така или в адаптацията на "Steerin wheel" трябва да се пипне още нещо за да се активира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече мога и отговоря на поставения от мен самия въпрос:

За конкретния случай - моя автомобил, се оказа, че не е необходимо да се прекарва този кабел.

Бяха необходими следните неща:

 

1.Мултифункционален превключвател за мигачи/къси/дълги светлини + бутони за темпомат (ръчката на мигачите - бел.авт.), с парт. номер:

1K0 953 513 G9B9

2.Адаптация с VAG-COM (Steering wheel и Engine).

 

Тъй като цялата операция по подмяна на ръчката на мигачите беше извършена само и едиствено от мен, то нервите ми не стигнаха за заснемане на снимков материал, но пък за сметка на това се наемам да подбера от мрежата, такъв. Това съответно ще ми отнеме малко време, до тогава бих могъл да отговарям (по-описателно) на всякакви въпроси в тази връзка.

 

Като за последното имайте предвид, че ще е по схемата - "сам се справих", а не "чул съм, че някой си е чул, че евентуално може, ама май не е..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.