Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Темпомат Октавия 2


paralichko

Recommended Posts

Здравейте, дали някой знае дали при октавия 2 за да се смени лостчето за мигачите ( с такова с бутони за темпомат ) трябва да се сваля волана/airbag - а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо еърбега, после волана, след това лентовия кабел, трябва да се пусне и допълнителен кабел, накрая се вкара код, да знае компа, че вече има такова нещо.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо еърбега, после волана, след това лентовия кабел, трябва да се пусне и допълнителен кабел, накрая се вкара код, да знае компа, че вече има такова нещо.

 

Успех.

А имаш ли идея дали трябват специални инструменти за сваляне на волана. А за кабела тук таме пише че може и да си го има, защото иначе май е много тегаво да се прекара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана се сваля със шлиц, поне на Фабия. Изглежда подобно на торкс, но с 12 зъба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12-ка е при мен. Взех го за 3 лв.само накрайник, който ще въртя с гедорето, но не съм се занимавал още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12-ка е при мен. Взех го за 3 лв.само накрайник, който ще въртя с гедорето, но не съм се занимавал още.

ти темпомат ли ще слагаш ? Ако да и си от софия може заедно да ги бацнеме. Ти лостче купи ли си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, взех го преди 2 месеца сигурно и още не съм се наканил да го сложа. Иначе за слагането нищо против, но съм от Габрово. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, взех го преди 2 месеца сигурно и още не съм се наканил да го сложа. Иначе за слагането нищо против, но съм от Габрово. :(

лошо... няма да е заедно значи... колко лв. лостчето. Аз намерих едно от голф 5 ( от морга ) за 100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

и аз вече съм собственик на темпомат (лоста), сега трябва да си направя кабела и да измисля кога да го монтирам...ако някой иска може заедно да ги монтираме, или пък ако вече е монтирал такъв на Octavia I и иска да помогне, да се обажда :) smile159 smile159 :)

от София съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз вече съм собственик на темпомат (лоста), сега трябва да си направя кабела и да измисля кога да го монтирам...ако някой иска може заедно да ги монтираме, или пък ако вече е монтирал такъв на Octavia I и иска да помогне, да се обажда :) smile159 smile159 :)

от София съм

От къде взе лостче и за колко ? Имаш ли инструменти за махане на волаа. Аз имам VAG COM мога да помогна с активирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лоста го взех от Ауто Плюс в младост 1А за 78 лв.

инструмент за волана нямам но мисля да си купя, ако е прав

12-ка е при мен. Взех го за 3 лв.само накрайник, който ще въртя с гедорето, но не съм се занимавал още.

трябва да се купи номер 12.

доколкото знам за О2 трябва да се сложи само лоста, окабеляване си имала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лоста го взех от Ауто Плюс в младост 1А за 78 лв.

инструмент за волана нямам но мисля да си купя, ако е прав

12-ка е при мен. Взех го за 3 лв.само накрайник, който ще въртя с гедорето, но не съм се занимавал още.

трябва да се купи номер 12.

доколкото знам за О2 трябва да се сложи само лоста, окабеляване си имала...

Стига бре на мен ауто + ми обявиха 170лв. цена...

Относно окабеляването може да го има може не...

Със сигурност трябва да се активира с ваг ком. Айде ако можеш уреди едно лостче на тая цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лоста го взех от Ауто Плюс в младост 1А за 78 лв.

инструмент за волана нямам но мисля да си купя, ако е прав

12-ка е при мен. Взех го за 3 лв.само накрайник, който ще въртя с гедорето, но не съм се занимавал още.

трябва да се купи номер 12.

доколкото знам за О2 трябва да се сложи само лоста, окабеляване си имала...

 

Абсолютно съм сигурен, още повече, че в петък си монтирах моя. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Колеги някои монтирал ли си е вече на октавия 2 темпомат. Днес го купих и имам няколко въпроси относно монтажа ако може някои да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.