Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia на 50 години


gogata

Recommended Posts

Цитат: Промяната обаче не е само козметична. През 1959 г. конструкторите от Млада Болеслав преправят всички леки автомобили на марката да бъдат с предно предаване.

 

Това дали е така-да има с предно предаване,защото аз не помня ,или не съм виждал такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията и Фелицията са с предно(или бъркам? :roll: ), предполагам това са се опитали да кажат(по доста странен начин :mrgreen:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията и Фелицията са с предно(или бъркам? :roll: ), предполагам това са се опитали да кажат(по доста странен начин :mrgreen:).

И аз така го разбирам ама незнам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С предно разположен двигател са, ама са със задно предаване. С предно предаване са не от '59, а от '89... Но това ли е най-важното :mrgreen: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.