Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - програма и уточнения


Хашек

Recommended Posts

ако решите да събираме парички - бройте ме и мен!

 

И мен също :smt017. Пък ако не се маскирам на мотика, мога да правя компания на "тримата от запаса" :lol: фор фрий(!), и без това и мен напоследък ме гони безсънието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    11

  • BlackPearl

    7

  • b0n3v

    6

  • РусенскоВарено

    3

Най-много писали в темата

Колеги,от мен пушката-автоматична карабина"Арми Кобалто",нали съм ловджия. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммда и аз съм на палатка. Но поради причината, че ще бъда опасност за движението в по-късните часове :mrgreen: Така че, за събирането на пари и аз съм за. А и предполагам че, по малките часове ще съм включил дъскорезницата на макс, не че е за хвалене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаче що на резервната бре. Наряд се носи по-добре от двама души, а още по-добре от трима - това от една страна.

От друга страна палатки, малатки - на всички колите ни ще са навън - било то на поляната или около нея. Та за това, понеже няма да мога да си оставя детето само в стаята ще си платя и аз.

Ако успея да се разбера с шефа ще доставя един ФАР (на такова му прилича фенера). Не обещавам но ще се опитам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то ако сме толкова хора, направо по двойки за да не ни е скучно и по 1 час наряд... Ок, на място ще се разберем.

 

Благодаря ви, момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако не се маскирам на мотика, мога да правя компания на "тримата от запаса" ...

 

Гога, ти ако се маскираш на мотика, ще си идеален в борбата срещу апашите...

smile030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем и аз(ние с Лин) да участваме в охраната, само при едно условие - не искаме пари. При нарушител ще го гръмнем с газовия пистолет, а после ще врътнем синия буркан :)

 

* с тези нощно дежурства, ранните утренни часове са ни все пак 'работно време' :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.