Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - програма и уточнения


Хашек

Recommended Posts

smile088 Ей Дине, все се разминаваме....

 

 

Да, така е мен, но ще оправим нещата :) Може би юли ще имам път към теб.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    11

  • BlackPearl

    7

  • b0n3v

    6

  • РусенскоВарено

    3

Най-много писали в темата

Колеги, има ли привърженици на футбола....да им се играе!

Миро , можем ли да включим едно турнирче в програмата, на малки врати , с по 5,6,7...човека, примерно "задно" срещу "предно " задвижвани шкоди или "севера "с/у "юга" ....

Какво ще кажете.. smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ви смачкаме ние (задното) от севера! :smt030 :smt032

Донеси хубава топка, пък че го измислиме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит!

 

Само че на 02 май програмата е много напрегната със състезания и конкурси, затова можем да го направим на 03 май сутринта, когато между другото ще се състои и турнирът по канадска борба.

 

За футболния първенец мога да предвидя грамота ;)

 

Ако има желаещи, трябва да се помисли за някакви сглобяеми вратички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да звъннем на Кознички или на Генов да свирят мачовете :) А пък ако има грешни отсъждания да му мислят :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам едно притеснение относно сигурността на оборудването, колите и палатките през нощите на 01 и 02 май.

 

Имам едно предложение, което искам с вас да обсъдя. Мисля си, че няма да е лошо да се намерят 3-ма човека, които срещу някакво заплащане да вземат по един наряд за по 2 часа за обход на поляната, колите, шатрите и палатките. Става въпрос за часовете около 02-04, 04-06 и 06-08 часа. Мисля, че няма да е проблем да поделя разходите по евентуално наемане на такива хора с тези колеги, които ще спят на палатки. Ако се отдели бюджет от по 20лв надник за един човек на 2 часа, това прави 60лв за 01 май и 60лв за 02, което мисля, че не е нищожна сума, от друга страна ще се падне по дребни левчета за всички нас и нашето спокойствие, докато спим на поляната, докато оставяме колите си там, докато захвърляме озвучаване, осветление и т.н. Излишно е да споменавам, че нося и лична отговорност за скъпо струващи неща, които наемам за събора...

 

Тук се позовавам на поговорката "парен каша духа", въпреки че аз не бях сред "изгорелите" на събора в Докси. Просто тази година по груби сметки се събираме около 300 души на едно място, пък на "доброжелателите" не им го пише на челото... нали се сещате

 

Та тук следва другата поговорка - "Покрий млякото, че да е мирно селото".

 

Моля споделете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам едно притеснение относно сигурността на оборудването, колите и палатките през нощите на 01 и 02 май.

 

Имам едно предложение, което искам с вас да обсъдя. Мисля си, че няма да е лошо да се намерят 3-ма човека, които срещу някакво заплащане да вземат по един наряд за по 2 часа за обход на поляната, колите, шатрите и палатките. Става въпрос за часовете около 02-04, 04-06 и 06-08 часа. Мисля, че няма да е проблем да поделя разходите по евентуално наемане на такива хора с тези колеги, които ще спят на палатки. Ако се отдели бюджет от по 20лв на човек на нощ, това прави 60лв за 01 май и 60лв за 02, което мисля, че не е нищожна сума, от друга страна ще се падне по дребни левчета за всички нас, които спим на поляната, които оставяме колите се там, които захвърляме озвучаване, осветление и т.н. Излишно е да споменавам, че нося и лична отговорност за скъпо струващи неща, които наемам за събора...

 

Тук се позовавам на поговорката "парен каша духа", въпреки че аз не бях сред "изгорелите" на събора в Докси. Просто тази година по груби сметки се събираме около 300 души на едно място, пък на "доброжелателите" не им го пише на челото... нали се сещате

 

Та тук следва другата поговорка - "Покрий млякото, че да е мирно селото".

 

Моля споделете!

 

Звучи много смислено и съм с двете ръце "ЗА" :smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, също , мисля да съм си на палатка, но намирам идеята за добра, акто изключа това ,че трябва да се плаща някому, нали си е наше всичкото, така,че не ми е проблем примерно да си обикалям 2 часа и да си smile094 , същевременно ослушвайки се за недоброжелателни люде ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно подкрепям

само дано се намерят трезви доброволци :lol:

аз не пия,но ще спя в хотела в Етъра

Не трябва Миро да се притеснява и за кражби...достатъчно ще е ангажиран

моля помагайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, също , мисля да съм си на палатка, но намирам идеята за добра, акто изключа това ,че трябва да се плаща някому, нали си е наше всичкото, така,че не ми е проблем примерно да си обикалям 2 часа и да си smile094 , същевременно ослушвайки се за недоброжелателни люде ;)

 

Добре, колега, да приемам ли, че ти би могъл да си един от тези 3 човека?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с трезвените доброволци е доста актуален въпрос :mrgreen:

Аз ще съм в манастира, но почти 100% гарантирано няма да съм в състояние да пазя каквото или когото и да било, така че вметката е твърде на място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, няма проблем ;) само ато се появят другите 2-ма гарда ще се разберем кой кога да бъде ;)

smile119 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо ЗА - и пари давам, и наряд поемам - и без това между 01:00 и 05:00 ме мъчи безсъние - ще обикалям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, нямам нищо напротив, но мисля, че ти ще имаш много важна мисия с овековечаването на събора. Мислиш ли, че ще бъдеш тавряз през деня? Освен това си идваш със семейството, жената да не се усъмни, че излизаш по чуждо?

 

Иначе като изключим шегата... Ако си ок за това, проблеми няма. Ставате двама. Нямам нищо напротив аз да съм третия, ако не се намери друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа, в такива моменти надвивам вродената си непоносимост към кафета и енергийни напитки, тъй че ще оживея и през деня. Жената си ме знае, че съм вампир и нощем не спя, но и не хойкам, доказал съм го, там нямаме проблеми. :mrgreen: Пък и само за по два часа става въпрос, ако съм разбрал правилно, за две вечери, нали така? Една тромба и един фенер и ТРЕПЕРЕТЕ АПАШИИИИИИИИ. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно де, нали ще си предаваме наряда, ще се предават и тромбата и фенера на този, който е наред да се пули и ослушва. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е чудесно! Благодаря на колегите, които толкова бързо се откликнаха. Сметките ще оправим на място.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно сметките... Аз ще дремя в манастира, но колата ми е на поляната с другите - демек, няма значение, че не съм на палатка - ако решите да събираме парички - бройте ме и мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.