Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Соколски 2009] - програма и уточнения


Хашек

Recommended Posts

Пускам предварително програмата за националния събор с цел уточнения, коментари и предложения.

 

01 май 2009 /петък/ - събиране на автомобилите, официално откриване - вечерта купон на поляната - ретро парти с DJ Blacky 8)

02 май 2009 /събота/ - писта Междене, следобед конкурси + пазар на авточасти, вечерта live концерт + поп-фолк парти с DJ Blacky 8)

03 май 2009 /неделя/ - обявяване на победителите, награждаване

 

В тази връзка имам молба към колегите, които се занимават с музика и свирят в групи, да бъдат така любезни да пуснат ЛС дали имат възможност да участват в live концерта на 02 май - събота, като озвучаването и барабаните ще бъдат осигурени от нас.

 

Засега има 2 групи, които най-вероятно ще свирят - моята и тази на Дончо /penaowner/.

 

Очаквам предложения, независимо от стила музика.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    11

  • BlackPearl

    7

  • b0n3v

    6

  • РусенскоВарено

    3

Най-много писали в темата

01 май 2009 /петък/ - събиране на автомобилите, официално откриване - вечерта купон на поляната - ретро парти с DJ Blacky :smt004

02 май 2009 /събота/ - писта Междене, следобед конкурси, вечерта live концерт+ караоке+отново парти с DJ Blacky :smt004

03 май 2009 /неделя/ - обявяване на победителите, награждаване, закриване на събора

 

Мисля да пусна песен за откриване и песен за закриване на събора!

Тъй като сме на Сокола........

http://www.youtube.com/watch?v=e2PggDw-vww (духът на Ястреба(Сокола-все тая) на Реднекс)- ето това мисля,че ще отива за Соколски за песен за откриване и песен за закрване на събора!

 

Обмисляме идея за кратко караоке в събота вечер,след Лайв концерта (ако се съберат групи)-Влади се заема със задачата да намери ДВДта с текстове-а на който му се пее чалгия :)- идва пускам му песента,спирам вокалите и..... импровизира! :)

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе Ися пак ще си водещия. То друг дето да говори 3 дена и да не прегракне няма. Гледаики клиповете от Междене маи и микрофон не ни трябва. Идеята за караоке ми допада. То по скоро ще правим мешена скара на концрета щото моята група няма как да присъства освен мен. Ама има време ще нагласим нещо. Важното е купона да става smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да пусна песен за откриване и песен за закриване на събора!

Тъй като сме на Сокола........

http://www.youtube.com/watch?v=e2PggDw-vww (духът на Ястреба(Сокола-все тая) на Реднекс)- ето това мисля,че ще отива за Соколски за песен за откриване и песен за закрване на събора!

 

А защо да не бъде нещо българско ? smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да пусна песен за откриване и песен за закриване на събора!

Тъй като сме на Сокола........

http://www.youtube.com/watch?v=e2PggDw-vww (духът на Ястреба(Сокола-все тая) на Реднекс)- ето това мисля,че ще отива за Соколски за песен за откриване и песен за закрване на събора!

 

А защо да не бъде нещо българско ? smile166

А според мен най-добре нещо чешко! smile159 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Чак пазаред ден-те продавачите на пръсти ще се броят...

 

Най-добре е - зад колата да се извадят частите,които ще се продават-да не пречи на снимките.

Или пък да се наредят пред входа за поляната със шкоди-където миналата година беше спрял Мишел с опела и другите колеги с различни автомобили! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Ванката е прав. Добавям "пазар на авточасти", не толкова заради колегите от форума, а заради хората, които ще прочетат програмата от сп. "Автокласика" например, или тези, които влизат във форума рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Ванката е прав. Добавям "пазар на авточасти", не толкова заради колегите от форума, а заради хората, които ще прочетат програмата от сп. "Автокласика" например, или тези, които влизат във форума рядко.

 

Колкото повече разнообразие има по-добре. Като го има предвидено винаги могат да се появят странични хора да предлагат. В Габрово и околноста има доста собственици на стари возила. Въпроса е да научат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Ванката е прав. Добавям "пазар на авточасти", не толкова заради колегите от форума, а заради хората, които ще прочетат програмата от сп. "Автокласика" например, или тези, които влизат във форума рядко.

 

Колкото повече разнообразие има по-добре. Като го има предвидено винаги могат да се появят странични хора да предлагат. В Габрово и околноста има доста собственици на стари возила. Въпроса е да научат.

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля че не е хубаво така да се определят стилово партитата - ретро парти, фолк парти.

Нека се доверим на нашия доказан DJ. Да му гласуваме доверие сам да подбира музиката според начина, по който реагира публиката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля че не е хубаво така да се определят стилово партитата - ретро парти, фолк парти.

Нека се доверим на нашия доказан DJ. Да му гласуваме доверие сам да подбира музиката според начина, по който реагира публиката :)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко колеги,от всичко ще има!

Всичко ще е породено от желанието и настроението на колегите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ще има ли нов специален стикер за събора ,както миналата година или ще остава същия с променена дата? smile177

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ми стана ясно за какво са 15лв. и 2лв. ??????? ако може някой да поясни като на малоумник, защото пред сокола има поляна и колите които са в класацията могат да се отделят там а другите на теферича дето е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15лв на кола да влезе в заграждението и да участва в събора. Тези отвън не се приемат за част от събора и не участват в конкурсите, гласуването и т.н.

2лв - отпадна като предложение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Еййййй, показа ли се бе МИШОК!

 

И тази година ще сме по масите!

( и пак ще си отзад на Междене..... smile168 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преводох по сметката на Хашек 20 лева такса участие, въпреки че няма да мога да дойда. Найстина съжалявам, че няма да мога да дойда, преведох парите, защото трябва да се подкрепяме и като цяло така ги чувствам нещата :smt030

Да сте живи и здрави и приятно прекарване на всички smile159

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.