Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доволни ли сте от парното на новата Фабия?


mad_doctor

Recommended Posts

Затопля ли бързо сега в студовете и като цяло добре ли топли? Защото на няколко места четох, че се оплакват, че не топлело особено ефективно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какъв двигател става въпрос? Ако е дизел, еле пък 1.4 е повече от нормално! Дизела има високо КПД и съответно трудно загрява.

При бензиновите нещата са малко по-различни и там по-лесно загрява ... но пак не е като да седнеш и вече да духа топло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече за бензиновите ме интересува, за дизела знам, че на място не загрява, следователно и парното няма да е силно, аз имам предвид попринцип, и като си е в движение колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги аз имам фабия 1.2 htp бензин и съм доволен от парното на дълъг път особенно даже става и горещо ако не го намалиш . Зависи пак и от температурата и навън ама аз съм доволен не мога да се оплача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се решава с подгряване на седалките.... smile169

При мен започва да духа топло след около 1км на студен двигател. 1.4 16v 86hp...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта също затопля доста бързо. Сутрин като поработи 1 минута на място да поразбърка маслата и на първото кръстовище започва да духа топличко. Мойта е 1.4 ТДИ .

Така че с три думи:много съм доволен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Парното е на ниво, грее си идеално. Струва ми се,че когато не е загряла добре и вентилаторут на парното духа по-слабо,но като загрее е идеално-даже горещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен с колегата ;)

Мойта също затопля доста бързо. Сутрин като поработи 1 минута на място да поразбърка маслата и на първото кръстовище започва да духа топличко. Мойта е 1.4 ТДИ .

Така че с три думи:много съм доволен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.