Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

опили


bega4kata

Recommended Posts

И при нас има коли които са много бързи на 400 метра,но те са направени специално за това-двигателите им не издържат повече от 5х.км,валовете са им толкова агресивни,че не може да се кара бавно в трафика,степента на сгъстяване изисква специални манджи/присадки/към горивата,супер изчислени предавки за 400м,всички вътрешни профили по купето са изрязани или надупчени с дрелката дупка до дупка,изхвърлени са им седалките,колани,климатични инсталации,музики,резервни гуми,кичета мокети и облицовки,задни чисначки+ел мотори,имат 45 амперови акомулатори,магнезеиви джанти,плексигласи/поликорбони/вместо стъкла,махната е хидравликата на волана или е сложена ел и т.н.и т.н.

Моята кола не е такава момчета-всичко си има и е приятна за каране-ежедневно.От както сме го зглобили не съм имал проблеми с двигател и трансмисия.

Имаме 1 бърза дизелова купра с огромна турбина ,която е чисто нова кола за 40х.и е така поолекотена и лятото в жегата Ивчо ми кара на отворени прозорци,щото си е махнал климатика.Е това не го разбирам :-k

стига сте ми вдигали нервите 14 на 400 с 164 терминална-ПОВЕЧЕ НЕ МОЖЕ ТОВА Е

ТЕЖИ 980 КГ

БАВЕН Е И Е КВАДРАТЕН

като сложа лета някой ден пак ще пробвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАКРАЯ СИ ПРИЗНА =D> =D> =D> =D>

маитап да сааа бри така и така темата набра скорост накои знае ли нeщо повече за ей тази маимунка шкода раптор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

werz-много цифри си изписъл.Евала имаш възможност,купил си си супер яка и бърза кола,но освен че си и сменил въздушния филтър,друго правил ли си.Няма нужда мен да ме призимяваш.

Аз съм си купил 1 стара кола,после един мотор от моргата,разглобил съм го,направил съм му ремонт,някойи подобрения по главата,извадил съм стария мотор,напаснал съм новия,прекарал съм нова инсталация,нови изпускатели,купил съм си спортни дюзи едни ,втори,купил съм си спортни разпределителни валове,електроника една ,втора,регулируем клапан за горивото,извел съм си манометър в купето,префасонирал съм резервоара/правил съм прегради и кошнички вътре от мед и съм ги запоявал на калайджйя за да не остава сондата без гориво,защото резервоара беше прав за карбураторен мотор/,правил съм нов горивен тръбопровод за вис.налягане от медни тръби/оригиналния беще за карбуратор-пластмасов/,поставил съм мощна горивна помпа,сложил съм и кондензатор и успокоител на горивото за да остава постоянно в рейката на дюзите,сложил съм раздвижни зъбчатки на валовете да мога да си ги донастройвам,купил съм си широколентова ламбда сонда и житех и съм започнал проби тестове и настройки.

Относно ск.кутия и окачване и спирачки няма да пиша

А ТИ :?: КУПИЛ СИ СИ ГОТОВА НАПРАВЕНА ПЕРФЕКТНА КОЛА,за което те поздравявам.Така че няма нужда да ме нападаш.

поздрави

п.п.темата се изроди и направо си стана за Всеки за всичко,нека мода да я премести

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАКРАЯ СИ ПРИЗНА =D> =D> =D> =D>

маитап да сааа бри така и така темата набра скорост накои знае ли нeщо повече за ей тази маимунка шкода раптор

 

http://skodaraptor.hu/index2.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам идея за фелиция с 1.8 т

ще го осъществя някой ден

само дето с времето е кът

ама сериозно съм се замислил по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казвал,че не оценявам труда на бегачката-личи си,кой има сърце и душа за автомобили.Но нещата,с които не съм съгласен ги излагам.Да може би стилът ми на писане е твърде прям и една идея малко по-агресивен,но винаги се отнасям със нужният респект.Всъщност всеки спор е безмислен,опитвам се да изчистя и този параметър,все още не мога,

но администратор винаги е готов да ми помогне smile062

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бегач да беше направил шкода да не ти се дървим ся :lol: smile150 smile150

и Шкода съм правил бе :!: с ей тоя гражданин

008754915-big.jpg

66.JPG

и виж тук

viewtopic.php?f=1&t=106&hilit=%D0%93%D0%AE%D0%9D%D0%A2%D0%95%D0%A0

тука споменато моето име по надолу-ТРЕТИЯ ПОСТ

така че......молети са smile001

п.п.бяхме решили да лъжем че е 1.6 да са корат как върви

външно блока на 1.6 и 1.8 е един и същ-разликата е в коляновия вал и биелите

всяка 1 шкода 1.6 101-мога да я направя 120 коня минимум и 1.8 с доста по добър въртящ момент/даже в склада имам колянов вал и биелки :lol: /

П.П.друг е въпроса ,че на фелиция 1.6 блока е малкия :roll: :lol: :mrgreen: ма кво ти пука-на лъжата краката са къси :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

п.п.темата се изроди и направо си стана за Всеки за всичко,нека мода да я премести

нищо си й няма на темата, докато се спазва добрият тон ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

п.п.темата се изроди и направо си стана за Всеки за всичко,нека мода да я премести

нищо си й няма на темата, докато се спазва добрият тон ;)

добре че я разчистиха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пък дето ме ядосаха с тез Хонди,това правих след обед

специалния най набоцан чип за Хонди

жалко че ми е изтекла гражданската и ме достраша да покарам,но чакам Хонди smile169 smile168

010424248.jpg

 

010424416.jpg

 

010424423.jpg

 

010424418.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.