Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

По-добрата резачка


skOderia

Recommended Posts

Докато си губех времето из мрежата, вижте пред какъв труден избор застанах :) :

 

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11231594934894350&f1=details

 

или

 

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11232616507165787&f1=details

 

Мнооого добри :D

Вие коя бихте избрали, ако Ви се отдаде възможност и Защо?

 

P.S.: Но като порастна и аз ще си купя една такава. Не сега, някоя друга пролет :lol:

post-3509-138453072865_thumb.jpg

post-3509-13845307287_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази втората е Пловдивка-от доста време се продава.

Добре изглежда иначе! ;) , но не е РСка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ,че първата ...,истинската РС-ка. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

двигателя на синята + визията на червената. Салона и външния вид , яките джанти - много е красива тази от пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора на синята, а интериора и екстериора на червената smile168 Неочаквано добра комбинация :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре колеги! Червената има едни джанти и толкова. RS-ката поне си е истинска от всякъде - и салон, и джантите, и лупите, и... аре стига съм изброявал. Т.е. тя си е оригинална RS. Даже и цветът и е на RS. Не съм виждал този цвят на друга Октавия, освен на RS (може и да бъркам).

Защо споменавам бат Сами се сетете вие, а който не се сеща, ето му една подсещачка viewtopic.php?f=44&t=9909&start=0. Сравнете вие пловдивския тунинг с Тунинга на бат Сами. Кое е правено за продаване и кое с мерак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за истинската RS,

другата, първо е с година и нещо по стара, второ е 204 к.с. :idea: това най вероятно е мотор 140 к.с. чипосан с още 60 коня в повече? много ме съмнява колко е качествен този чип-тунинг, и според мен точно заради това се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те два са вариянтите

1 - оригиналната Рс-ка я

2 - Octavia-та на Бат Сами :mrgreen: ( ама той не си я дава, или ако я дава бая лета

ще минат докато си я взема :-k )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте хвалили бат Сали,че ще вземат да му я откраднат или ще я урчасате и няма да може да я изрязва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте хвалили бат Сами,че ще вземат да му я откраднат или ще я урчасате и няма да може да я изрязва!
Пу пу пу да не му е уруки. smile001

smile106 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за истинската RS,

другата, първо е с година и нещо по стара, второ е 204 к.с. :idea: това най вероятно е мотор 140 к.с. чипосан с още 60 коня в повече? много ме съмнява колко е качествен този чип-тунинг, и според мен точно заради това се продава.

Кофти комбинация е 2.0 ТДИ с чип. Как го докрват 204 кончета не знам, но доста бързо те закарват в сервиза ](*,) . Споделям лични впечатления от точно един такъв чипосан. То не бяха смени на турбини, на джаджи и не знам какво още. Ако някой колега има други впечатления ще се радвам да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.