Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колеги това няой виждал ли го е?


invisible

Recommended Posts

размер 16мм на 5мм,от гума ми прилича да е

едното го намерих на моята стелка,а на другия ден другото на задната зад мен

някой има ли идея от къде са изпаднали

post-1347-138453072851_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така, и аз имам 2 такива и се чудя от къде може да са, въпреки че имам някои съмнения. Когато разглабях поставката за вещи над средните централни въздуховоди - точно след това ги намерих. Може и от там да са. Става дума за тази поставка която е над касетофона. И на мен ми е чудно от къде са понеже гледах и не видях от къде са паднали дори и по поставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде точно се търкалят тези пишки , бе колеги ...за да потърся и аз . И ако някой може да качи по-свястна снимка правена с апарат. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 smile061

димоне, няма смисъл да търсиш, ти щеше да ги чуеш като падат smile001

 

Хахаха :-) Пак се заяждате с колегата Вие....

 

Майтапа на страна но днес намерих и трето такова - странноооо......ето Ви и по качествена снимка. Виждате колко са големи - по малки са от монетка. Ба....му, днес трето - това вече на нищо не прилича. smile175

 

п.п. Свети Иван Рилски и той мълчи и нищо не казва по темата.....срамота. [-X

 

4astiqi3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа...По снимката на колегата simichoil се вижда , че иде реч за гумено изделие приличащо в анфас на новите самобръсначки на Gilette ... :) , с 5 устни . Това ми подсказва , че тази страна би трябвало да контактува с нещо гладко , - примерно стъкло или гладък метал. Задната страна на изделието -продълговата елипсовидна , тумбеста форма като че ли трябва да бъде нанизана в малко по-малък отвор под силен натяг...където да стои неподвижно. Интересно изделие . При мен няма изгледи за такива наличия . Но като взема предвид , че на гореписалите колеги автомобилите са малко по-стари от моя ...( с около 1 г ) мога да предположа , че става дума за нещо подвижно , което се движи от време на време в купето. Движещи неща са прозорците ( ако са електрически) и седалките ..., и в малка степен разните му там жабки и пепелници. На тяхно място бих проверил луфтове във въпросните неща или пък , ако не им се занимава с това да потърсят по повърхността на въпросното изделие партномер - по който да се намери наименованието на изделието , оттам пък за какво служи то ! :D

Поздрави на всички намерили такива "скарабеи" и ... smile159 smile159 smile159 .Приличат на гумички за предни спирачки на Балканче... :D

 

п.п. Ба ма ...наистина бих ги чул как падат ... smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Ба ма ...наистина бих ги чул как падат ... smile106

 

 

smile168 smile168 smile168 smile168 smile168 С кеф четох описанието и догадките на Dimon :-) Посмях се на воля ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бре, голяма загадка, и при мен ги няма въпросните джаджи, изпаднали де

 

да вземем да пратим снимката с левчето на колегата simichoil на ЕТ, те дали ще разгадаят проблема :?: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Ба ма ...наистина бих ги чул как падат ... smile106

 

 

smile168 smile168 smile168 smile168 smile168 С кеф четох описанието и догадките на Dimon :-) Посмях се на воля ....

Вие ме разбихте ! Димо , ще чуеш да ти скърца някоя пластмаса из купето , ако ти изпаднат такива подложни тампончета по пода на автомобила .

А сега по темата , това са подложни тампони на пластмасовите облицовки по купето , така че проверете си коя пластмаса сте сваляли скоро и ще им намерите място на гумичките. Имайте в предвид ,че са доста на брой по купето и имат малки разлики по между им в зависимост къде се поставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

Само когато си сменям поленовия филтър пипам по "пластмасиите" около таблото...

 

...скоро пак ще извършвам тази операция и ще огледам там отдолу :D

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.