Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвети за запълване на дупки и пране на интериора.


cholchev

Recommended Posts

Здравейте,

 

Наскоро си купих Фабия, в която доста е пушено. Мисля да изпера целия интериор.

Ще споделите ли опит за пране на салона. Къде и как чистят, кои препарати са добри, цени и тн.

Освен това имам дупки от рапидки по арматурното табло(от стойка за телефон), които бих искал да запълня. Интересува ме дали сте чували/виждали/ползвали за подобна услуга в България? В Германия съм виждал да я предлагат.

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че тези извърваш услуги. Някаква алтернатива имат ли?

Вероятно тия, които реставрират табла след катострофа също могат да го направят, но не знам фирми за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"SOFAUTO AVANTGARD" LTD – KNIAJEVO – car – wash service center

Address: Sofia, Kniajevo, "Tsar Boris III" blv. 326

tel./fax: + 3592 957 16 07

 

"SOFAUTO AVANTGARD" LTD – Zimen Dvurets – car – wash service center

Adres: Sofia, Studentski Grad, "Prof. Dr. Ivan Stranski" Street, (at the back of Zimen Dvurets)

Tel./fax: + 3592 962 39 55

 

http://www.citybonk.com/cgi-bin/page.cg ... E%F4%E8%FF

 

Дрънни им един телефон или иди на място, те ще ти кажат какво могат да направят за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал услугите на Софавто. За 180 лева ми направиха 10 годишното Рено, като токущо излезло от магазина. Полиране на боята, пране на целия салон, полиране на ДВГ. ДВГ-то беше така "излизано" smile168 , лъщеше просто като токущо сглобено. Даже бяха лъснали резервната гума заедно с крика и инструментите. Абе просто знаят какво правят там. :D Междудругото, дори Октавията не беше толкова чиста когато я взимахме от магазина. .:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софавто изглеждат добре за пълното пране на колата, но за проблема с дупките в таблото нищо не могат да направят. Да се сещате за някой, които предлага тази услуга?

 

Ето това ми трябва

4.JPG

 

и как се прави

http://www.youtube.com/watch?v=mBrs7x_xHy8&eurl=http://www.glassaid.co.uk/PLASTIC/video.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.