Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бай Андро от Стара Загора!


Тодор Попов

Recommended Posts

Който го познава, знае че бай Андро Тавитян е бог на Шкодите.

Аз съм от Бургас и веднъж при един дълготраен престой в Стара Загора двигателя на колата ми започна да стърже. След проверки се оказа, че шумът идва от веригата на газоразпределителния механизъм. Аз знаех, че e необходима замяна, но не смеех сам да я направя, за да не оплескам нещо. След неколкократни разпитвания на познати и близки разбрах за бай Андро. Той, не само смени веригата и зъбните колела, но направи и някои други поправки и настройки по двигателя, и от тогава колата ми пее. Да жив и здрав!

Тук ще спомена и бай Иван Иванов, който има магазин за авточасти "Шкода". От него също много неща съм научил. Доколкото помня магазинът се намираше на "Васил Левски 101".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 години по-късно...

Доколкото ми е известно,Aндро вече не се зaнимaвa с ремонти.Евентуaлно може да дaде съвет по технически проблем,но предполaгaм нямa да се aнгaжирa с извършвaне на ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Аз също ще съм благодарен за някви контакти на тоя човечец, че на 5 места в Стара Загора вече дигнаха ръце от мойта Октавийка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Колеги кажете дали някой от гореспоменатите специалисти се занимава още и как може да се осъществи контакт с тях ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.