Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Конденз? Теч? фабито е мокър


Louis

Recommended Posts

Здравейте колеги

така проблема е следния

в началото на седмицата рано сутрин се качвам във фаблито при което установявам че е потна тапотна... направо мокра

пускам парно и т.н. позабърсвам и тръгвам...ок стигам паркинга спирам.. отивам върша работа и след 4-5 часа се връщам в колата при което отново установявам че е мокра... отивам да зема 2 приятелки които сядат отзад и ми казват що е мокра седалкта :o обръщам се пипам... седалката не беше мокра тя беше подгизнала...

 

и така до ден днешен(една седмица) тая кола е мокра та мокра отвътре

 

ако някой има някаква идея от какво е да каже ... ако не може да помогнете отивам в ЕТ и ше се разправям :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си оставил някое от задните стъкла съвсе-е-е-е-ем леко отворено, или някое от уплътненията на вратите/стъклата изпуска. Свали задната седалка и я качи у вас да я изсушиш на парното, че иначе е доста вероятно да почне да мирише на мухъл след време. Ако не е от стъклата, ходи в ЕТ да намерят кое точно уплътнение е и да го сменят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си оставил някое от задните стъкла съвсе-е-е-е-ем леко отворено, или някое от уплътненията на вратите/стъклата изпуска. Свали задната седалка и я качи у вас да я изсушиш на парното, че иначе е доста вероятно да почне да мирише на мухъл след време. Ако не е от стъклата, ходи в ЕТ да намерят кое точно уплътнение е и да го сменят.

 

така ... седалките са още от миналия ден до радиатора... за това и сам се досетих :D

но както и да е .. сега чакам резултата и да видим ... мерси много smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите на вратите. Позната болка. При смяна след време пак е същото. Подложи нещо под уплътненията или регулирай вратите до макс притискане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама това е нова кола, как така уплътненията на вратите ще пропускат?? Много ме плашите бре хора, аз вече почти на 95% съм се навил да си купя новата Фабия, а тук чета за проблеми, които моят Голф II от 89г. ги има (теч през кутията на филтъра за вентилатора на парното), но уплътненията да пропускат за пръв път чувам...моите са на 20 години и не пропускат, въпреки че едната врата е удряна и не прилепва добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите с течовете на задните врати (долу) са хронични проблеми при Фабия 1!

Може да се оправи още в началото!

Всеки има кусури! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фабията с мокрия проблем е 2 ;)

с 1цата още не съм срещнал никакви проблеми(надявам се и занапред да няма)

 

 

развръзката...(малко късно но...) след като сложих вече изсъхналите седалки(предварително подгряни на стайна температура) проблема като че ли изчезна.. имам подозрения че е била разлята вода от брат ми който я караше седмицата преди да се навъди сичката тая вода на седалките...

както и да е ... като че ли проблема за сега е решен (да се надяваме че няма да се върне чеее... smile150 )

 

благодаря на всеки който отдели време да даде акъл :)

 

П.П. mad_doctor количката е супер и мисля че няма да съжаляваш ;) пазарувай смело като в билла smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега. Ще те посъветвам да отидеш до багажника да дигнеш кората и да огледаш внимателно около резервната гума да не е станало аквариум. Имали сме до момента 3ма такива пациенти. Проблема са едни вентилационни отвори в задните калници, които има доста дефекти при фабия 2. Ако имаш аквариум при резервната гума марш в Еуратек за смяна на въпросните удушници. Колата трябва да ти е гаранционна тъи че няма проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Ти,или брат ти-да не сте мърсували с приятелки в колата!

(май повече се отнася за брат ти ) smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега. Ще те посъветвам да отидеш до багажника да дигнеш кората и да огледаш внимателно около резервната гума да не е станало аквариум. Имали сме до момента 3ма такива пациенти. Проблема са едни вентилационни отвори в задните калници, които има доста дефекти при фабия 2. Ако имаш аквариум при резервната гума марш в Еуратек за смяна на въпросните удушници. Колата трябва да ти е гаранционна тъи че няма проблем

няма нищо ;) не че дигах специално заради това по друга причина и няма ;)

е имаше съвсем малко запотяване на самата гума но няма вода :)

мерси все пак за мнението ако забележа повтаряне на проблема непременно ще огледам по добре ;)

 

 

 

Колега,

 

Ти,или брат ти-да не сте мърсували с приятелки в колата!

(май повече се отнася за брат ти ) smile001

 

бее.. мина ми и тоя варянт през главата някоя родилка да е била .:. ама не си казва момчето кво да го прайш са... .:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много хубаво това с запотяването около гумата ама ако не се появи отново проблема значио просто си бил на много влажно място. Ако се появи пак бягаи в Еуратек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.