Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Някой спомена нещо за Украйна, ето ги колегите там.

 

021100416.jpg

021100704.jpg

021101191.jpg

 

Пичове, сега много съм зает около университета но между другото вече понатрупах 8 гигабайта снимки и скоро ще има зверски upload.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

За този уикенд ще правим ли среща колеги? Гледам Фил се е надушил с братята шкодаци, сигурно от срещи и запои не му остава време за интернет smile091

Прогнозата засега е слънчево, може да направим едно мръдване в неделя :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRO: 4.6 разход на връщане,нещо да кажеш ? smile048

Уф ама не си разбрал още нищо. Няма да пиша аз колко ми беше разхода, skodko да пише, беше в колата и видя. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие къде се загубихте? Аз на магистралата повече от 85 90 не карах, уж даме настигнете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали се разбрахме да спрем да пием кафе на Петолъчката,ние спряхме и почти половин час се забавихме там smile004

 

 

Ех, Петолъчката, Петолъчката, Предното ходене до Ст. Загора, пак там се изгубихте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дето бях със къс ръкав на 0 градуса във стз,ся съм в болнични :D :smt032

А ,че ти сам ли си бил,нямаше ли кой да те топли smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дето бях със къс ръкав на 0 градуса във стз,ся съм в болнични :D :smt032

А ,че ти сам ли си бил,нямаше ли кой да те топли smile001

Имаше, ама присъствалите ще мълчим до край smile001

PRO: 4.6 разход на връщане,нещо да кажеш ? smile048

...че някой те е дърпал...

Да ти кажа ли аз с какъв разход се прибрах, като нямаше кой да ме бави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъвто и отидох до Ст. Загора - 3,8 по борд. Интересното е, че се движих осезателно по-бързичко - казах вече, че нямаше кой да ме мота smile001 и да се притеснява ще му стигне ли горивото smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъвто и отидох до Ст. Загора - 3,8 по борд. Интересното е, че се движих осезателно по-бързичко - казах вече, че нямаше кой да ме мота smile001 и да се притеснява ще му стигне ли горивото smile004

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз ви казах, че на връщане ще паднат разходите. Аз няма да казвам колко ми беше, щото нема да повярвате, затова skodaman или skodko да пишат smile001

За Велико Търново участваме отново нали? Този път ще е малко планинско трасето, надявам се да няма изоставащи. Ще поддържаме 90 по завоите :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на всичкото отгоре тая голема кола върви без проблем, със 1,4 двигател със 125 коня, а? smile126 Направо почвам да завиждам и да се позамислям(потънах в мечти). :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на всичкото отгоре тая голема кола върви без проблем, със 1,4 двигател със 125 коня, а? smile126 Направо почвам да завиждам и да се позамислям(потънах в мечти). :mrgreen:

Ице, приятелю,и на нашата улица ще изгрее слънцето! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 tsi е много добър двигател. Работи тихо, почти не се чува. Още на ниските обороти има голям въртящ момент, а когато трябва много бързо вдига оборотите - не се усеща никакво закъснение, веднага ускорява. Докато е още студен разхода на бензин е доста голям, но след това ако се кара още 5-6 километра с малко късмет може да се постигне 9/100 градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после си имаме Йети в клуба smile035 ,днес най-случайно паркирах до колегата на Технополис,заприказвахме се,поканих го да стане част от нас и ето че веднага се е регистрирал във форума.Добре дошъл Добри и ти и Йети-то smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургаската група сте ток и изгорели бушони ! :mrgreen: :mrgreen: Ма то и аз съм почти част от вас така ,че БРАВОС ! Честито на колегата! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.