Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Аркутино?

Там сме,то преди/ след соозопол май беше.Може и по на близо ако нямате притенции.

Час,среща ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да знаете, че започвам да ви следя темата и ако случайно си направите среща през втората седмица на август и аз случайно съм в Бургас, може да мина случайно да пием по бира.

Нищо задължително, нито обвързващо, има голяма вероятност да гостуваме на едни приятели от вашия град и бих се радвала да ви видя.

Гледам има желание за летен гастрол на вашите срещи, ама никой не пише осъществява ли се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм в района между 8 и 18-ти август. Ще се радвам да се видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ще е добре да се появите Вие та да ни съберете, щото в последно време несериозни се оказаха тукашните шкодаджии smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... несериозни се оказаха тукашните шкодаджии smile001

 

 

 

Чак пък несериозни, просто VALDO не си вади Октавия-та в мокро време, пък то не е изсъхвало от два месеца.

Относно заканите, че ще идвате през август - няма лошо. Не си спомням да съм излизал в отпуска през август от как се помня. То скоро въобще не съм излизал в отпуска, ама това е друга тема.

С две думи исках да кажа, че повечето бургазлий сме си в Бургас през август.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете, че започвам да ви следя темата и ако случайно си направите среща през втората седмица на август и аз случайно съм в Бургас, може да мина случайно да пием по бира.

Нищо задължително, нито обвързващо,

Може и обвързващо,знае ли човек smile004 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Може и обвързващо,знае ли човек smile004 smile027"

 

Ех тези гларуси, като дойде лято нямат задръжки :oops:

 

Аз също съм в Бс 2-9.08. Разбрах, че се събирате на кръчмичката до кортовете в морската градина, ако нещо организирате аз съм на 5 мин. пеш от там. smile159

П.с.Важното е да има риба и бира (бургаско наливно) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете, че започвам да ви следя темата и ако случайно си направите среща през втората седмица на август и аз случайно съм в Бургас, може да мина случайно да пием по бира.

Нищо задължително, нито обвързващо,

Може и обвързващо,знае ли човек smile004 smile027

 

Може, може, ама как да стане без ден, час и място? :D

 

Чак пък несериозни, просто VALDO не си вади Октавия-та в мокро време, пък то не е изсъхвало от два месеца.

Относно заканите, че ще идвате през август - няма лошо. Не си спомням да съм излизал в отпуска през август от как се помня. То скоро въобще не съм излизал в отпуска, ама това е друга тема.

С две думи исках да кажа, че повечето бургазлий сме си в Бургас през август.

 

Пак няма да я вади, ще минем да го вземем

Аз излизам по приндуда в отпуск през август (предпочитам юли), когато повечето бургазлии сте си в Бургас, наред с повечето софиянци...

 

Ето някаква схема на заявения гастрол до момента:

Дати:

Дени - някъде между 8 и 15 август, кой интервал точно предстои да се уточни.

Любомиров - между 8 и 18 август

sii- - между 2 и 9ти август

 

(ако пиете бира петък вечер (6ти и 13ти) може и да покриете 100% :)

 

Място:

Sii знае кортовете, аз не знам нищо, но ще намеря каквото трябва. А! всъщност знам една открита кръчма до квартал Зорница, близо до пясъчните фигури, но пак ще открия каквото друго се наложи.

 

Разнородност на компаниите:

Дени - прилежащ 4-годишен син и мъж, следователно вашите жени и деца са доста добре дошли (пък и аз мога да говоря за коли около 33 мин. общо, след като направя кратък оглед на вашите).

Любомиров - виден столичен купонджия => всякакви вариации на нощен живот са добре приети.

sii - нямам идея за семеен статус и предпочитания :)

 

Общократно за всички:

П.с.Важното е да има риба и бира (бургаско наливно)

Ама толкова точно казано, че направо е поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Sii знае кортовете, аз не знам нищо, но ще намеря каквото трябва. А! всъщност знам една открита кръчма до квартал Зорница, близо до пясъчните фигури, но пак ще открия каквото друго се наложи.

 

Deni става дума за същата кръчка, която знаеш ти. До пясъчните фигури и зад нея са кортовете. А, и не се намира в квартал Зорница, а по-скоро до мечтания от много небургазлии комплекс "Лазур" smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Sii знае кортовете, аз не знам нищо, но ще намеря каквото трябва. А! всъщност знам една открита кръчма до квартал Зорница, близо до пясъчните фигури, но пак ще открия каквото друго се наложи.

 

Deni става дума за същата кръчка, която знаеш ти. До пясъчните фигури и зад нея са кортовете. А, и не се намира в квартал Зорница, а по-скоро до мечтания от много небургазлии комплекс "Лазур" smile159

 

:D Гледай какво нещо.. една кръчма да знам, ама тя да е вярната! :D Значи вече имаме мястото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"аз ще мога да си пийна 1-5 бирички" прав си една никога не стига,особено като си поръчаш 2-3 порции рибка, обаче като стане повече от една трябва се ходи пеш, за мен не е никав проблем да дойда пеша по джапаки \:D/

Дени абсолютно за същата кръчма става дума, а относно семейния ми статус-женен с дете, по скоро голямо дете, предпочитанията ми са, колкото повече бира толкова повече. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм на 5 мин. от там, при това пеш и горещината, тъй че кола няма да ми трябва. Още повече, че ако тръгна със Шкодиара ще пристигна по-бавно. Семейния ми статус е семеен с две мъжкарчета, едното е още памперс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам първо да дойдете, после ще ви заведем на кръчма/и/. Все пак в Бургас няма само една кръчма /тази която знаете/.

 

Идвайте кръчма ще намерим!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за семеен статус няма да коментирам. Може и аз да доведа някой :) Ще се разберем тогава. Аз имам координатите на VALDO, с Deni и Sii, ще си ги разменим и готово :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да допълня, че със сигурност ще ме придружава beer_schampion smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да допълня, че със сигурност ще ме придружава beer_schampion smile159 smile159 smile159

Ами тогава кръчмата трябва да зареди повече бира, щот шампиона мноо пиий smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава кръчмата трябва да зареди повече бира, щот шампиона мноо пиий smile159

 

Неее, не пие много - просто дебита му е голям :) :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да допълня, че със сигурност ще ме придружава beer_schampion smile159 smile159 smile159

 

Е, нали семеен статус нямаше да коментираш.... :lol:

 

Предлагам първо да дойдете, после ще ви заведем на кръчма/и/. Все пак в Бургас няма само една кръчма /тази която знаете/.

 

Идвайте кръчма ще намерим!!!

 

Ей! Тъкмо едно нещо уточнихме и го размихме...

 

Накрая да не се получи "Софийска среща в Бургас всяка първа и втора неделя на август".....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да допълня, че със сигурност ще ме придружава beer_schampion smile159 smile159 smile159

 

Е, нали семеен статус нямаше да коментираш.... :lol:

 

Аз него си го водя, никога не ме е заблудил и разочаровал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Е, нали семеен статус нямаше да коментираш.... :lol:

 

Аз него си го водя, никога не ме е заблудил и разочаровал :)

 

Ех, че си ми миличък ще те изпапкам! smile168 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.