Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Това е темата,в която ще се определят срещите в Бургас. Няма да се пускат отделни теми,а всичко ще е на едно място.

Всичко започна с първата среща,която се проведе на 02.01.2009г. и на нея присъствахме аз, nicolas и filipkarolev. Проведоха се още 2 срещи същия месец, на който бяхме същите хора. Вече има колеги, които изявиха желание да се присъединят към нас на следващите срещи и същите са добре дошли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Здравейте колеги,приемате ли още един шкодаджия във вашите редици??? Ще се радвам до двете фабии и октавията да наредя и моята скромна фелиция с която се гордея и в която съм влюбен!!!! :smt004 smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми добре си дошъл!То скоро конфигурацията на снимката ще е съвсем различна! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега! С удоволствие те каним още на следващата среща! smile159

Трябва да попълним бургаската колегия с всички поколения Шкода! smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм наострил уши. Само дето някакви вандали ми съсипаха Шкодичката 105L. smile164 Само да ги хвана ще ги... smile042 smile042 smile041 smile041

Но ще гледам да я издокарам и да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега си мислех че в Бургас няма запалени шкодаджии,но вече съм спокоен че има и други като мен!!!! С нетърпение чакам следващото събиране за да се запознаем лично!!! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм наострил уши. Само дето някакви вандали ми съсипаха Шкодичката 105L. smile164 Само да ги хвана ще ги... smile042 smile042 smile041 smile041

Но ще гледам да я издокарам и да дойда.

 

ех, мама им... какво толкова им направи твоята 105 L та да ти я съсипят.

Не се притеснявай, ела да се видим, пък ще помагаме с каквото можем да я оправим :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да има! Аз почти си оправих проблема със моята 105L! smile138 smile138 smile138 smile138 smile138 smile138 smile138 smile138 smile138 smile138 smile138 smile138

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,

хайде следващата седмица да направим една среща.

Предлагам 15.02 (неделя) в 15:00ч на паркинга на капаните в морската.

Ако има други предложения за време и място споделяйте! smile159

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега от рано се знае.Така,че който има да върши работа до срещата да я е сколасал! smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна среща стана!Вече сме 3+2 или общо 5 зарибени фенове! :smt004 Очаквам колегите с фотоапаратите да се включат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не станахме, ли вече с 6-има? С мене. Иначе срещата си беше върхът! smile113 Лично аз съм много доволен. smile113 Я покажете снимките сега!

Следващия път и аз ще съм с фотоапарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.