Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дойде време да призная


BOJO

Recommended Posts

....

Ти пред блока ли си държеше колата?

Аз съм върл антипривърженик на идеята,че след като колата ИМА КАСКО-да я държим пред блока.

Дай си 100лева за охраняем паркинг (не е пак гаранция,но е малко по-сигурно).Все пак си си взел кола за почти 50к,а за 100лева???....

 

Ися,

 

позволи изобщо да не се съглася с теб [-X За какво ми е кола която е на 500 метра от нас? В сняг и дъжд да се омажа до ушите? Не. Искам да си ползвам колата по предназначение. Виж, ако имам две-три коли и някои са ценни - да. Но единствена кола за всекидневна употреба и да маам до паркинзи и гаражи на майната си (без да се обиждат пловдивчани :mrgreen: ) ... ми НЕ, благодаря! За целта има КАСКО.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Сложи си заключване на скорсотния лост за 600 пари и си свиркай-докато не дойдат с колесар пред Вас да я вземат! smile011

Е тогава за какво да я слагам на паркинг. Ще имам аз разбираш ли кола ше я застраховам, ше й заключа и лоста за 600 кинта и ше ме вали дъжда и ше ме вее вятъра докато преджапам (буквално, защото паркингите по кварталите обикновено не са по асфалтираните части) до паркинга. А мани друго ами и трябва да я мия после, щот мно'о си я обичам и съм я накалял на паркинга разбираш ли!!! Като имам кола - застраховам и си я оставям пред нас, па ако ще да е Мазерати. Да, харесвам си колата, но я имам за да я ползвам а не за да й робувам. А освен това (поне в София де) дали ще е пред вас, дали ще ти е в гаража или на платения паркинг - ако е набелязана гориш във всички случаи. Искрено ти пожелавам да не ти се случва никога да разбереш как автомафията е в комбина с полицията и застрахователите. Наслушал съм се на всякакви идиотщини - от искане на откуп от 2-3000 лв. до тотално неизплащане на заведена щета при намерено разколачено купе на колата. А има и друго. Колата винаги е интересна ако е с "чужда" регистрация. На мен ми е притеснено като спра в Пловдив или Шумен, както и на едно приятелче от Плевен като дойде в София.

Като обобщение мога да кажа само "Welcome to Bulgaria"

 

ПП.- Той пък Пепи ме изпревари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охраняемия паркинг е пълна измама, Искрене. Ще давам по 100 лева на месец за паркинг... Защо? Кално е, теснотия е, някой все си опира вратата в колата ми. Не стаа. Охраната на паркинга е на 75 години и в 80% от времето спи, щото си е донесъл ракия за компания. Знам за поне 5 случая на откраднати коли от паркинги. Паркинга не поема никава материална отговорност, най-много да стане причина за отказ за изплащане по каско.

 

Освен това, колата е за да ти служи, не ти да й слугуваш. Все пак е Шкода, не е колекционерско 959 от 89та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз не мога да ви разбера тогава???

 

Първо-КАСКО има, не искате паркинг-после ревете като ви скраднат колата!Ми така е в БГ.

Ами СОРИ-и аз съжалявам,ама какво мога да направя.

И мен ме мързи да вървя по 10-15 мин до колата всеки ден,но поне колата ми не е надрана от някое пияно лайно,или скрадната!Гаранция никога няма-аз казах в предишния пост.

Предимството да не си в голям град.

Тук давам точно 30лв за паркинг-всичко си е асфалтирано-няма мръсотия и тн.-що да е измама-чист бизнес си е.Явно обаче извън София!(нищо лично,колегите знаят-предпочитам да ми е тихо и спокойно в малкък град) :smt004

Неудобство е,че вървя по 15 мин на ден и най-вече вечр-но няма пълно щастие!

 

А за игрите и измамите,за който говори колегата-просто някой път като се видим-АЗ ще ти ги разкажа-понеже имам 3 случая на кражби на фирмени (2 буса)автомобили-2 върнати-1я разкостен!

Няма да казвам,коя институция ни "взе последния път " (завършва на ОП-странно нали) озилото (буса) и после как на път за Плевен беше спрян-смазан от бой шофьора-дето хал хабер си нямаше и захвърлен почти безжизнен в канавката.

 

Пределно са ми ясни тези историики колега,не окриваме топлата вода!

 

Мое мнение е-не да слугуваш на колата,а тя на теб!

 

Пак мое мнение е:(не ви карам,да сте съгласни с мене)-по добре да си дам 5-10 лева или 30 лв на месец, но да съм си спокоен за колата-никой не я дере,не я закача, не я мисля (доколкото е възможно)-не стават инциденти.

Защото,ако някой ме дерне пред блока-после 1 ден писане,обяснения,снимки и айде 2,3 дни в сервиза-а аз с кракомобила и с таксита-ми аз ще дам повече от 30лв само за тези 3 дена!

Ако я гепне-3 месеца ще си джъткам с авери,с таксита или пеш-после кат ми я изплатят-пак нова и тн...

Ми ...мерси-не ми се занимава,да се наторавам и психически и физически с подобни проблеми-предпочитам 30китна назад.............

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изпаднем в много безмислена полемика и ще му оспамиме на BOJO темата. За това smile159 много ми харесва като идея. На Соколския ще се видим и ще си "спамиме" на воля с бира в ръка. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, тя тази тема, затова я пуснах - да мислим , дискутираме и намерим най-вярното и полезно решение . Това не винаги е най- евтиното ... но - въпроса е на личен избор.

 

Аз съм категорично за паркинг - има шанс да те одраскат наистина, но една друга моя кола беше като немска каска от Сталинград поради паркиране в центъра на Сф . Наистина случва се и на паркинг, много по рядко обаче.

 

Наистина не трябва да се робува на вещи, но какво пречи да направим необходимото без мн усилия да си спестим негативизмите и неприятните емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOJO (и Black Pearl) според мен като даваш 30 кинта на месец поне услугата да е като хората. Извинявай, ама сте най-малко 50 коли на този паркинг. За 1500 лв. на месец се плащат и заплати на "охранителите", и тока за прожекторите, и наема на площадката (който обикновено е символичен) и остава и за собственика. А съм сигурен, че не сте само 50 коли на този паркинг. Е а ся кажи ми какво му пречи на "баровеца" да насипе чакъл, да направи маркировка или пластмасови колчета, така че да има достатъчно разстояние и да не си драскате вратите един друг или най-елементарното - да направи един нормален подход към мястото, от което изкарва пари. Дразни ме тоталното неуважение към вас - тези, които си плащате от немай къде. Ако знам, че този паркинг е асфалтиран или поне няма да се изкалям и няма да си изкалям колата, ако знам, че съм наистина осигурен откъм набези или случайни повреди върху моята собственост (която не струва 5 лева) и аз честно бих си паркирал колата на охраняем паркинг, пък ако ще да е на 4 спирки от нас. Но на това "обслужване" - no, thanks. Мразя да ми се подиграват толкова безочливо. Понеже знам, тъй като сме ВИП при един застрахователен брокер как може да се отнася към добър платец един добър търговец, определено ще си застраховам колата и ще си я държа пред нас, пък ако нещо се случи - застрахователния брокер е винаги на линия и ще ми заведат щетите ама точно както аз искам (от опит го казвам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.