Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна емблема на Фелиция


ogy76

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам малък проблем с моята Филка.Задната емблема ми се развали и ме дразни много.Обиколих всички магазини предлагащи части за Шкода в Пловдив но не намерих.Дори в ЕураТек ми казаха,че трябва да чакам поне 2 седмици и освен това цената направо ме срази - 23лв. ](*,) Някой може ли да ми даде инфо за наличност и цени на тази емблема в другите градове.Предната също я смених и за нея дадох 9лв. въпреки,че е по-голяма и има извивка.Тази е права , има две крачета и двойнолепещо тиксо.

Предварително благодаря на всички,които ми помогнат за отсраняването на този малък но дразнещ проблем smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам малък проблем с моята Филка.Задната емблема ми се развали и ме дразни много.Обиколих всички магазини предлагащи части за Шкода в Пловдив но не намерих.Дори в ЕураТек ми казаха,че трябва да чакам поне 2 седмици и освен това цената направо ме срази - 23лв. ](*,) Някой може ли да ми даде инфо за наличност и цени на тази емблема в другите градове.Предната също я смених и за нея дадох 9лв. въпреки,че е по-голяма и има извивка.Тази е права , има две крачета и двойнолепещо тиксо.

Предварително благодаря на всички,които ми помогнат за отсраняването на този малък но дразнещ проблем smile159

 

Скоро питах за цената на тази емблема в магазина на симеоновско шосе и ми поискаха 18лв. И на мен ми се видя много но колата наистина е по-грозна без нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година си купих от магазина на Сточна гара и струваше 9 лв.Предната беше 15 ЛВ.Да са се вдигнали цените може,но чак пък двойно едва ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам малък проблем с моята Филка.Задната емблема ми се развали и ме дразни много.Обиколих всички магазини предлагащи части за Шкода в Пловдив но не намерих.Дори в ЕураТек ми казаха,че трябва да чакам поне 2 седмици и освен това цената направо ме срази - 23лв. ](*,) Някой може ли да ми даде инфо за наличност и цени на тази емблема в другите градове.Предната също я смених и за нея дадох 9лв. въпреки,че е по-голяма и има извивка.Тази е права , има две крачета и двойнолепещо тиксо.

Предварително благодаря на всички,които ми помогнат за отсраняването на този малък но дразнещ проблем smile159

В Казанлък има на 18,00лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги,които се включиха.

Съгласете се,че като горд собственик на Фелиция от 3 дни искам всичко да и е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.