Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Червената Бургазлийка!


Тодор Попов

Recommended Posts

Докато очаквате новите снимки, вижте какво преживяхме аз, жена ми и Шкодичката миналата година на "Петолъчката":

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=10297763

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка като те гледам с тая шапка и тези висулки по стъклата мога да ти кажа че нямаш никакво парно в колата

и е добре да му обърнеш подобаващо внимание :D:D:D . Ще кажеш че е било -20* и прочие. Жалко че нямам

снимки да видиш аз къде и в колко сняг съм бил и то по тениска с къс ръкав smile175 smile175 smile175 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То парното си работеше нормално! Аз на няколко пъти излизах навън за помощ, но помощ от никъде, та затова съм с шапка. А навън беше страшна виелица и температурата не знам дали е била -20, но вятърът беше бурен и стъклата бяха замръзнали отвън. Който е закъсвал на "Петолъчката" в такова време знае какво е. Категоричен съм, че в такова време втори път там не отивам. Пожелавам на никого да не се случва такова нещо, защото е ужасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазено парче имаш.Само една нова маска и трябва и ще е светулка. ;) smile159

То аз искам да направя някои подобрения по нея. Но причните са доста и те могат да се обяснят с думата "пари" и донякъде и с израза "свободно време". Но като се позатопли времето ще я поосвежа. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.