Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И мен ме пипнаха


gogata

Recommended Posts

"Честито!" Не знам за кво нарушение става дума, ама недей да топиш майка ти, нищо че колата е на нейно име. Поеми си отговорността с две думи. И дано не ти се случва твърде често завбъдеще ;) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е по добре на майка ми да вземат точки понеже тя не шофира...

а кой знае...да беше 1 нарушение smile168

А ако на снимката се вижда твоето лице?/ако са те снимали отпред/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех мани мани...хванаха ме с 1талон на МВР... smile168 ...щяха да ме водят в районното за 24часа smile175
?Къв талон?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вуду , в раздел реклама има един колега , който прави лепенки за коли ... ходи да ти изографиса Астрата със сини лепенки POLICE sarkastichen.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана бе колега???

 

Нали все си носиш по 20 лева в джоба-как са те хванали?

Нали беше голям измекяр и все даваш кеш на куките?Как са те хванали!

Явно е с камерка! Ако са ти штракнали фейса :smt017 -честитутка!

Надявай се куките да ти помислят хлОпела за тяхна кола (цивилна) smile113 и да се разминеш! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo,

 

Първо - радвам се че най-сетне показваш признаци на разбиране кое може и кое не да се прави във форума!

 

Второ - по темата. Не ми е ясно как ти дойде на акъла да пуснеш тема в която да се хвалиш, че си направил нарушение и че са те гепили! Тоя вид гордост не ми е ясна! Доказваш, че си поредния измекяр над закона ли? Или пуберска демонстрация на разрушителност? Какво? Или може би наскоро не си отварял раздела "Черна хроника" да видиш до какво води нарушението на закона ли?

За мен темата е безмислена и дори вредна. Но раздела си има модове - те да решават какво да правят. Моето мнение мисля е ясно на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне кажи къде са те снимали какво точно си правил. Така ще си полезен на някой, за разлика от мненията ти за печки, тъпи куки и майка ти която е ще излезне виновна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Вуду, изпий горчивия хап и си понеси последствията. Вярно е че на всеки се случва, но е вярно и че който сгази лука трябва и да си плати.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не аз като карам не нарушавам правилата...

Дано!

 

но понякога се случва особено в СФ и неми казвай че ти не го правиш...

Не съм светец. Имам си две-три нарушения които ги правя винаги. Поне като ги правя го правя така, че да съм 100% убеден, че по никакъв начин не застрашавам тези които карат правилно! И най-важното - не се хваля по форумите, че го правя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Вуду, изпий горчивия хап и си понеси последствията. Вярно е че на всеки се случва, но е вярно и че който сгази лука трябва и да си плати.

 

Успех!

 

Е и аз това се опитах да му кажа. Пълнолетието предполага сам да поемаш отговорност за действията си, вместо да караш "мама и тати" даго правят вместо теб. Очевидно колегата не е на това мнение обаче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По молба нa уважавани от мен колеги-няма да ти отговарям повече.

 

Аз не веднъж съм ти казвал, че си ХАЛ-ХАБЕР и ще хълцаш! :smt017

 

smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ся за какво да ми взимат точки? :-k

Ми има защо да ти ги взимат, щом са ти пратили честитка...

 

Не аз като карам не нарушавам правилата...

 

то да беше 1 нарушение... :oops:

smile108b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo написа:

Не аз като карам не нарушавам правилата...

 

 

VooDoo написа:

то да беше 1 нарушение... :oops:

 

Някакво противоречие намирам тука аз :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма безгрешни шофьори особенно в тази лудница София ама да не ти става навик че няма да усетиш как точките ще излетят и после кинти за възтановяване на точки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма безгрешни шофьори особенно в тази лудница София ама да не ти става навик че няма да усетиш как точките ще излетят и после кинти за възтановяване на точки

В една друга ситуация точките и кинтите може да са му най-малкия проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За минаване на червено :o ...Странно дори не помня...а никога не го правя...

Все едно не бях аз... :o:o:o

Да....заради такъв като тебе дето минава на червено се простих навремето с едно ауди 100. Жертви нямаше но колата беше цялата посукана,така че колега не се сърди ,ами си понеси последствията и за в бъдеще се постарай подобен вид фрапиращи нарушения да не правиш.Ако чакаш от мен съжаление или прошка няма да ги получиш. И този път куките са прави.На твое място би ме било срам да го споделя това нарушение.Хайде стига съм ти чел конско ,ти си знаеш и умната за в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.