Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко Photoshop


skoda_ss1

Recommended Posts

Хмммм, каката е просто............ smile184

 

Само ако може да се махнат отраженията по стъклата и съответно да се покаже и дясната (****) "красота" на каката и цена няма да има колажа :-)

 

smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм в колата :D:D :smt004 :smt004

А пък аз под нея :lol:

 

П.С. Колеги,не пускайте такива снимки,че много се разсейваме и голям оф-топик се получава :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм в колата :D:D :smt004 :smt004

А пък аз под нея :lol:

 

П.С. Колеги,не пускайте такива снимки,че много се разсейваме и голям оф-топик се получава :mrgreen:

 

Аз пък искам мноооого лекичко да се "изхлузя" от предния капак, ей така скромно няколко пъти :-) И ако може вързанката на сутиена без да иска да се е закачила за ауспуха на колата, при потегляне ще е ......... smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да съм в колата :D:D :smt004 :smt004

А пък аз под нея :lol:

 

П.С. Колеги,не пускайте такива снимки,че много се разсейваме и голям оф-топик се получава :mrgreen:

 

Аз пък искам мноооого лекичко да се "изхлузя" от предния капак, ей така скромно няколко пъти :-) И ако може вързанката на сутиена без да иска да се е закачила за ауспуха на колата, при потегляне ще е ......... smile113

Ама то и кола ли имало на снимката. Не бях забелязал :mrgreen: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.