Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

моят шкоди на лекар


ivailo rachev

Recommended Posts

здравейте колеги,днес шкодата влиза в бокса за бутала и сегменти.аз го отлагах доста ама няма как вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година на събора моя шкоди не беше много цветущ,но тази година ще гледам да го стегна.смисъл сега ми остана само двигателя иначе проблемите които ги имаше миналата година вече ги няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Йваило. Похвално си се решил на основен ремонт, но за същите пари щеше да си вземеш запаазен фаворитов. А разликата във вървенето не е малка. Все пак по-мощен по-лек мотор и наи-важното почти никакво преправяне за да стане. Иначе успех с начинанието задължително трябва да я видим на събора. Все пак 120ките с кръгли фарове сме малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз почитам оригиналните разработки мислех си го тоя вариант,но реших че повече бързина не ми е нужна.колата вече е готова.много и се радвам.та за 170000 километра това и беще първото отваряне на двигателя smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та и вече с нетърпение очаквам соколски 2009 smile159 тоя път мисля да съм там и трите дена,дано само нещо не се обърка,че :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

та днес премина и още една операция,а тя беше смяна на бензинова помпа и аз не носих никви документи аз съм с мръсния гащеризон със скъсаната блуза и тръгвам да я пробвам.минавам по една улица дето уж няма полицаи,че нито колан съм метнал нито фарове съм пуснал и си карам аз и се кефя че върви и по едно време гледам палка айдеее.та ми написаха актче за без документи и без колан,спестиха ми фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.