Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в краката - откъде най-често тече при предното стъкло?


joeless

Recommended Posts

Извинявам се, първо, за сигурно за стотен път пусканата тема, но с търсачката нищо не излиза, незнам защо...

 

Тази сутрин покрай хубавия дъжд си видях краката в локва. Не навън - в колата. Доколкото видях (то по тъмно в 7 колко се вижда) капе изпод волана нейде, напред до педалите...

 

Отивам след малко - докато още вали - да свалям таблото, и да търся, но междувременно - някоя подсказка няма да е излишна...

А може ли примерно от около пръскачките да пуска надолу?

 

Дано само отгоре да тече, да не съм за кърпене и отдолу :-k

 

пп - да му се невиди - не ми се прави така - http://skodafavorit.cz/index.php?show=galery&album=59 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е сменяно предно стъкло от уплътнението. При мен течеше от маншона на жилото на километража, където влиза в купето. Ако имаш аларма, маншоните през които минават кабелите. На мен специалистите ми ги бяха надупчили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Аз си мислех, че ще оспамя форума та писах на The Best Forman на личен. Същия проблем на същото място го имам и аз joeless и вчера се прояви сериозно. Но пък как се оправи!!! Тръгнах, загря колата, парното в джама и по едно време спря да капе. Ходих до Кобра (там ми монтираха миналата година стъклото, след като една сутрин си намерих колата с изрязано уплътнение и без предно стъкло). Техникът, който ми го монтира ми каза, че сега У ДЪЖДО нищо не може да стане. СиУикона нЕма А дРЪжи. Кат поизсААне малко пак да отида (много му беше добър Шопския ама иначе добре работи момчето). Каза ми, че проблемът може да се реши с 3 прости действия :lol:

1. Сваляне на стъклото

2. Посещение на тенекиджия за оправяне на долната част на рамката на купето, защото е безобразно изгнила, без ти да знаеш

3. Качване на стъклото с чисто ново уплътнение (така и Гената ме посъветва).

Пълнене със силикон (ама на абсолютно сухо) може и да помогне ама може и да не помогне.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.